UŽ JE ZASE VYBITÝ! TO NENÍ MOŽNÉ PŘED HODINOU JSEM NABÍJEL! JAKTO ŽE….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nalézáte v těchto větách i své zkušenosti s notebookem a výdrží baterie? Stává se Vám, že i když Vašeho mazlíčka pravidelně nabíjíte, tak stejně se až podezřele rychle stává, že místo práce či psaní emailů musíte hledat zásuvku? Modlíte se za každou minutu, kterou Váš notebook ještě vydrží?

Máme tu pro Vás řešení tohoto nešvaru. Výdrž notebooku v první řadě ovlivňuje vhodně zvolená baterie. Ale i když si vyberete baterie s udávanou dlouhou výdrží, kdo Vám zaručí, že opravdu se udávaná doba výdrže, alespoň přiblíží k reálné výdrži. Na trhu můžete narazit na spoustu „ odborníků“, kteří se Vám budou snažit prodat baterie s tím, že ta jejich je nejkvalitnější a vydrží nejdéle. Ovšem skutečnost je často taková, že nevydrží ani z poloviny.

S námi se Vám toto nestane. Naše práce je náš život a spokojený zákazník je pro nás největší radostí. Nebudeme Vám zde rozepisovat podle čeho si vybrat správnou baterii, jaké typy baterií jsou a jak se rozlišují. Jednoduše Vám doporučíme se rovnou podívat na naše stránky http://baterieon.cz/ a hned na úvodní obrazovce máte potřebné informace.

Chápeme, že může být složité se i přes výčet údajů a informací správně rozhodnout. Ale právě proto jsme tu MY!!! Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme a vysvětlíme vše potřebné, abyste dosáhli maximální spokojenosti. Obraťte se na nás a už nebudete muset vždy, když někam vejdete mapovat místnost a hledat zásuvky. Nebudete se muset strachovat o každou minutu bez nabíječky. Baterie od BATERIEON Vás vždy podrží a nikdy nezradí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *