Úniková hra Door Z: Jeden tým. Jedna mise. Zvítězí jen Ti nejlepší!

Jeden tým. Jedna mise. Zvítězí jen Ti nejlepší!

Tak by se dala popsat Úniková hra v pár slovech. Ovšem my pro vás máme trochu více informací o této novince, která je v České republice krátce a tedy v zárodku. Ve světe je tento druh zábavy a adrenalinu znám o trochu déle. Nicméně velká popularita odstartovala doslova raketový vzrůst míst, kde se dají únikové hry prožít a pořádně hrát. Tradičně jich nejvíce najdeme v Asii a Americe.

Největší kouzlo únikových her spočívá v kombinaci napětí, utíkání času a celá řada výzev, jež představují jednotlivé úkoly.

Uniknout můžete z vězení, laboratoře šíleného vědce, z bytu člověka, který byl právě odvlečen zásahovou jednotkou nebo se pokusit dostat z podzemní vojenské základny.

Jako poslední trend vám můžeme nabídnout doslova hit letošního roku a to „Jaro ’45: Hanebný pancharti“ kde vás společně se skupinou partyzánů zajali vojáci SS. Jste zamčeni ve stodole a čekáte na nevyhnutelnou popravu. A ruku na srdce, touha přežít a uniknout vás povede stále dál. Abyste přežili, musíte se dostat ze stodoly, odzbrojit nepřítele a protože zajisté se nehodláte jen tak vypařit, tak ještě trochu bodnout kudlu do zad okupantům. Co třeba jim vyhodit do vzduchu malé velitelství, aby věděli, že si s vámi neměli zahrávat! Během této mise budete luštit kódy a řešit různé úkoly, spolupracovat v týmu, ale hlavně se královsky bavit a po splnění každého úkolu budete mít dobrý pocit sami ze sebe a z dobře odvedené práce.

Nebo vás více než příběhy druhé světové války lákají bohatství, luxus, krásné ženy, drahé šampaňské, krásné jachty a kasina? Potom je tu pro vás úniková hra Dannyho Parťáci: Loupež v Monaku! Poté, co jste prohráli poslední stovky v ruletě, rozhodli jste se oloupit jednoho z nejvlivnějších miliardářů Monaka. Proslýchá se, že ve svém bytě uchovává část své rozsáhlé sbírky šperků – dokážete ji najít a uniknout?

A proč si vybrat právě nás?  Úniková hra Door Z v Praze a její příběh je spletitý. Náš tým profesionálů procestoval takřka celý svět, vyzkoušel stovky únikových her – v zahraničí známé jako „exit game“ – a sbíral to nejlepší z toho, s čím jsme se setkali. Naše únikové hry jsou zcela originální autorské scénáře s úkoly, kde se odráží naše kreativita. Každé hře jsme věnovali nesmírné množství času a na rozdíl od konkurenčních společností jsme je „testovali“ na našich známých a kamarádech a jejich pocity a názory jsme bedlivě zaznamenávali a díky tmu jsme mohli připravit situace, které Vás doslova pohltí, vtáhnou do sebe a nepustí jen tak! U nás nemáte nic zadarmo! Vše co rozlousknete a vyřešíte, bude opravdu záviset na Vaší šikovnosti, schopnostech spolupracovat a přemýšlet jako jednotlivec a hlavně jako součást týmu.

Design prostorů, zvukový doprovod a logika scénáře formují zvláštní uživatelské zkušenosti. Prostory se maximálně přibližují k realitě a díky nejnovějším světovým technologiím Vás přenesou na krátkou dobu do paralelního světa.

Artefakty, které budete nacházet, jsme vytvářeli sami anebo je nechali speciálně pro Vás na zakázku vytvořit, tak aby simulovali skutečné prostředí z daného období.  Zvuky pro Vás vytvářeli zvukoví designéři, s nimiž jsme úzce spolupracovali a prakticky jsme s nimi několikrát probírali každou zvukovou stopu, tak aby dokonale zapadala a pomáhala, tak do vytvořit ty nejlepší zážitky. Scénář každé z her Vás donutí se smát, nervovat se, ale i hodně přemýšlet.

Neváhejte a pojďte to vyzkoušet i Vy! Chcete stmelit svůj tým, tak aby konečně táhl za jeden provaz? Chcete se pobavit s přáteli nebo rodinou a už Vás nudí tradiční nedělní odpoledne v nákupních centrech? Přestaňte tedy řešit úkoly, kde je nejlevnější máslo v okolí a přijďte se odreagovat a královsky pobavit.

Úniková hra Door Z čeká právě na Vás! Postavte se výzvě, zvítězí jen Ti nejlepší. Jste to i Vy ?

cf3b6abc-logo-doorz

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *