TAJEMNÁ KRÁSA AFRICKÉ FLORY OŽÍVÁ VE ŠPERCÍCH RICHARD COLLECTION

Rodinná firma zlatníků Richard Collection má za sebou bohatou historii. Nyní k vám přichází ze zcela unikátní novou kolekcí sofistikovaných prstenů, které vás svádí svým tajemným kouzlem. Kolekce je inspirována pověstnou krásou africké flóry, prsteny velkoryse hýří barvami a dávají vyniknout brusu drahých kamenů.

Barvy evokující květy cizokrajné curcumy, helikonie a anthurie, vynikají nejen svou krásou, ale i svým perfektním zpracováním a originálním designem. Harmonické tvary umocňují odlesky drahých kamenů, které jsou zasazeny tak, aby podtrhly jedinečnost šperku a osobnosti, jenž jej bude nosit.

  • V kolekci naleznete prsten z 18ti karátového zlata zdobí zelený turmalín o váze 3,413 karátu, jež je obklopen broušenými karáty o váze 0,23 karátech.
  • Dalším je prsten s diamanty o váze 0,362 karátech, je vyroben z 18ti karátového růžového zlata a je osazen rubelitem o váze 6,143 karátech.
  • Krásný šperk ve zcela jedinečné kolekci je vyveden z 18ti karátového žlutého zlata posázeného diamanty o váze 0,037 karátů. V prstenu je zasazen také zářivý ametyst vážící 3,22 ct.
  • Prsten tvaru protáhlé kapky z růžového 18ti karátového zlata je osazen rubelitem o váze 3,834 ct, jež obklopují broušené brilianty o váze 0,616ct.
  • Poslední prsten z kolekce je vyroben z 18ti karátového růžového zlata a je posázen broušenými brilianty o hmotnosti 0,26ct a zářivými rubíny o váze 1,51 karátů

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *