Look Bella 2014 – termíny castingů zveřejněny!

Milé modelky, milý modelové!

Další ročník prestižní soutěže krásy LOOK BELLA právě startuje! Registrace na webových stránkách www.lookbella.cz je již spuštěna a pořádající agentura PRESTIGE MODELS právě zveřejnila termíny a místa letošních castingů – jejich seznam naleznete v příloze! Zbývá jen sebrat odvahu, zaregistrovat se, přijít na casting, zvítězit a skutečně tak začít vysněnou cestu do světa profesionálního modelingu. Na všechny soutěžící na castingu čeká spousta dárků, ochutnávek a zábavy!

A jaké jsou podmínky soutěže? Do dalšího ročníku se mohou opět hlásit všechny krásné, zajímavé a talentované dívky i chlapci do 25 let. Na veřejných castinzích, které proběhnou v obchodních centrech po celé České republice, je zkrášlí profesionální kadeřníci i vizážisté, prověří je přehlídkové molo i zkušený fotograf. Pro všechny účastníky castingu jsou připraveny skvělé dárky, a to například:

  • Poukaz na fotoknihu zdarma v hodnotě 199 Kč od společnosti CEWE
  • voucher se slevou 5% na libovolný zákrok u MUDr. Patrika Paulise, plastického chirurga
  • doplnění energie v podobě energy drinku SUPER FRANKIE
  • osvěžení na baru MATCHA TEA
  • pro prvních 15 slečen LADY BOX ZDARMA
  • v Brně a ve Zlíně služba ROCK LAK zcela zdarma
  • v Ostravě služba GELLAC zcela zdarma
  • poukazy od našich partnerů na nákup šperků, oblečení
  • a spousta dalších skvělých cen

Celá soutěž vrcholí Semifinálovým galavečerem v Brně, po kterém následuje Velké Finále již tradičně pořádané v luxusním hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Vítězky a vítězové si i v letošním roce kromě titulu z prestižní soutěže krásy odnesou spoustu cen.Vítězka obdrží poukaz v hodnotě 100.000 Kč na jakýkoli zákrok u MUDr. Patrika Paulise, plastického chirurga, všichni vítězové obdrží od společnosti CEWE kompaktní fotoaparát, vítězové obdrží lyže nebo snowboard od společnosti ELAN, stylové vodní dýmkyinsahAR, krásné šperky od Cristian Lay, korunky od LILIEN Czech Jewelry, kosmetiku Lollipop Paris, Matis Paris, exkluzivní vlasovou péči Brazil Keratin a mnoho dalšího od partnerů soutěže. Vítězka titulu LOOK BELLA WORLD se pak podívá do světa ne jednu z prestižních mezinárodních soutěží krásy.

Registrovat se můžete již nyní na www.lookbella.cz  v záložce REGISTRACE nebo na odkaze http://crm.prestigemodels.cz/start/registration?model_snap[event_id]=631

Těšíme se na Vás na některém z castingů Look Bella 2014!

S pozdravem a přáním pěkného dne

Mgr. Lucie Čepová

Manager

PRESTIGE MODELS, s.r.o.

Česká 1, 602 00 Brno, Česká republika

www.prestigemodels.cz

www.look-bella.cz

2014_Terminy_castingu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *