Inspirujte se trendy na veletrzích o bydlení

Inspirujte se svěžími trendy na jarním
souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Plánujete v blízké době stavbu či rekonstrukci svého bytu či domu? Zajímají vás novinky z oblasti zahradní architektury? Přemýšlíte, jak nejlépe vybavit interiér vašeho domova? Chcete se
inspirovat novými trendy? V tom případě nesmíte chybět na tradičním souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY, který bude probíhat od 17. do 20. března na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.
Jarní veletrhy pro bydlení, zahrady a design přináší návštěvníkům každoročně to nejzajímavější z nabídky předních českých i zahraničních firem. Na výstavní ploše 25.000 m2 se představí téměř 600 vystavovatelů patřících mezi špičky ve svém oboru. V jejich expozicích naleznete vše z oblasti bydlení, bytového designu a zahradní architektury a také nejnovější trendy pro rok 2016. A od koho jiného načerpat inspiraci než právě od těch nejlepších profesionálů v daném oboru.
Veletrh FOR HABITAT představí vše kolem stavby a rekonstrukce. Pro doladění interiéru do posledního detailu zde naleznete ucelenou přehlídku
dekorací, v níž nebude chybět oblíbený bytový textil, dekorace v nejrůznějším stylu, moderní umělé květiny, voňavé svíčky, designové kuchyňské doplňky a mnoho dalších originálních drobností do domácnosti, které zde můžete přímo zakoupit. Nabídku v expozicích na veletrhu FOR GARDEN pak ocení nejen profesionální zahradníci či zahradní architekti, ale i vášniví víkendoví zahrádkáři a nadšení milovníci květin. Chybět nebude ani vybavení interiérů, které návštěvníci najdou v části FOR FURNITURE. Součástí bude také přehlídka českého i zahraničního designu DESIGN SHAKER, na níž se představí nejenom renomovaní čeští výrobci a distributoři nejznámějších zahraničních značek, ale i svěží mladá generace designérů tvořící pod vlastními neotřelými značkami. Neměli bychom však zapomenout, že základem spokojeného bydlení je správný výběr parcely, nového bytu či domu.
Právě tomu tématu se věnuje veletrh BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Ani letos návštěvníci nepřijdou o bohatý doprovodný program zahrnující výstavy, soutěže, přednášky a diskuzní fóra.

Žhavé novinky na jarních veletrzích
Vířivky SUNCOM CZ – Dopřáváte-li si rádi relaxační koupel ve vířivce, pak je právě teď ideální čas na její pořízení. Na FOR HABITAT se letos představí také společnost SUNCOM CZ nabízející vlastní vířivky vyrobené za pomoci světových technologií, díky nimž je schopna vyrobit venkovní i vnitřní vířivku každému zákazníkovi přesně podle jeho představ.

Zametací stroje Haaga – Na veletrhu FOR GARDEN se letos poprvé představí společnost Helper&partner se svými snadno ovladatelnými zametacími stroji Haaga. Zametací stroje Haaga patří mezi špičkové produkty, které si dokáží poradit se vším od prachu, písku, štěrku, nedopalků, listí až po plechovky a lahve od nápojů. Jejich ovládání je navíc velmi jednoduché napříč všemi věkovými kategoriemi, proto se jistě stanou výtečným
pomocníkem pro vaši zahradu.

Rostoucí židle MyPony – Dětská rostoucí židle MyPony byla vyvinuta s důrazem na zdravé sezení pro každou postavu. Má samostatně nastavitelnou výšku zádové opěrky a výšku i hloubku sedáku. Dynamické sezení na nastavitelné židli MyPony, která je pro všechny děti již od 4 let ideální prevencí proti pozdějším bolestem zad, budete moci vyzkoušet a zakoupit na veletrhu FOR FURNITURE.
QUATROS – 4 kroky k dokonalému nábytku – Na veletrhu FOR FURNITURE budete moci i letos zhlédnout nejrůznější expozice soustřeďující se na vybavení interiéru. Jednou z nich je právě showroom společnosti Quatros, která dokáže dovést váš prostor od hrubé stavby až ke komfortnímu interiéru. Skloubí ergonomii v kuchyni s funkčností předsíně a estetikou v obývacím pokoji, to vše v jednotném stylu. S ohledem na zvyky a přání zákazníka Quatros doporučuje materiály pro povrchové úpravy stěn, podlah, obkladů a poskytuje celkové poradenství pro vybavení Vašeho domova.
Scéna: Inspirace & Trendy – Již po třetí se návštěvníci veletrhu For Furniture mohou těšit také na speciální expozici Scéna: Inspirace & Trendy představující rozličné materiály, solitérní nábytek i další interiérové prvky, jež jsou pečlivě naaranžované do čtyř skupin (Botanic, Energetic, Opulent a
Romantic), v nichž každý najde svůj styl.

Talampa – DESIGNSHAKER letos představí Talampu, ikonu českého designu v bruselském stylu, jejíž výroba byla k 80. výročí založení družstva
DRUPOL obnovena. Na veletrhu ji najdete za přívětivou cenu v původní červené barvě, ale i v dalších barvených variantách.

Bioaktivní síla dřeva ZIRBE – Jedinečný dřevěný nábytek využívající bioaktivní sílu dřeva ZIRBE na veletrhu představí firma Jelínek. Nábytek bez kovových spojů a bez povrchové úpravy umožňuje ZIRBE volně dýchat a blahodárně působit na váš organismus.

Nejen to, ale i mnoho dalších zajímavých produktů a žhavých trendů najdete na jarních veletrzích. Chcete-li načerpat svěží inspiraci a dodat kouzlo svým domovům a zahradám, pak neváhejte navštívit od 17. do 20. března jarní soubor veletrhů o bydlení, zahradě a designu na výstavišti
PVA EXPO PRAHA v Letňanech.
Vstupné: 150 Kč; zlevněné (registrace po internetu, studenti, důchodci): 100 Kč
Otevírací doba: 10.00 – 18.00 (v neděli 20. března do 17.00 hodin)
Více informací na www.forhabitat.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *