DRUHÝ ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO HUBLOT PRAGUE POLO CUP 2014 SE BUDE KONAT V PRAZE JIŽ V POLOVINĚ ZÁŘÍ

Pro všechny milovníky póla tu máme skvělou zprávu, již nyní se mohou těšit na druhý ročník mezinárodního pólo turnaje – Hublot Prague Polo Cup 2014. Finále se totiž uskuteční 13. 9. 2014 na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli.

Praha se tak stane svědkem turnaje, v němž si změří síly 4 týmy hráčů – Hublot, Assental Group, Moser a Saffron s Eden Islands.  Handicap turnaje je stanoven od -2 do +4.

Přípravy turnaje jsou velmi náročné a trvají prakticky celý rok, Vše je doladěno do toho posledního detailu, a to od ustájení koní včetně jejich krmiva, trenéra i lékaře, až po vybrané delikatesy a květinovou výzdobu. Minulého ročníku se zúčastnilo přes 300 obdivovatelů tohoto krásného sportu, letos se však očekává až 600 hostů, což představuje mimořádný úspěch, který tak Prahu zařadí po bok jiných evropských destinací, kde pólo již zdomácnělo.

Hra vznikla v Persii již v 6. Století před naším letopočtem, ale do Evropy se dostala až v 19. století, díky anglickým vojenským důstojníkům. Brzy se pak rozšířila na další kontinenty. Oblíbená je zejména v Argentině. Pólo hrají dva týmy proti sobě po 4 jezdcích a cílem je dát co nejvíce gólů do branek na konci hřiště.

www.hublot.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *