ŠVÝCARSKÁ ZNAČKA VICTORINOX OSLAVUJE 130 LET TRADICE, INOVACE A KVALITY

 

Pevné hodnoty – díky své jedinečné filosofii položil Karl Elsener základní kámen jedné z největších švýcarských společností, která se v průběhu let z nožířské dílny propracovala v globální značku. Název Victorinox je odvozen od jména matky zakladatele, Victorie, a mezinárodního termínu pro nerezovou ocel, „inox“.  Unikátní zpracování a funkční design jsou pro značku Victorinox, která letos oslaví již 130 let od svého vzniku, zcela přirozenými předpoklady.

Historie značky sahá až do roku 1884, kdy byla ve švýcarském Ibachu Karlem Elsenerem otevřena nožířská dílna. Prvotním nápadem bylo dodávání nožů vojákům švýcarské armády, k čemuž byl vytvořen kompaktní a odolný nůž s kombinací mnoha funkcí. „Originální švýcarský armádní nůž“ je dnes světovou legendou.

Společnost v současné době zasahuje do šesti obchodních segmentů: kapesní nože, nože pro domácnost a profesionální užití, hodinky, zavazadla, oblečení a parfémy. Sortiment se v průběhu let vyvinul, hodnoty však zůstaly stejné. Oddanost k dokonalosti, kvalitě a inovativním tradicím z několika oborů povyšuje každý produkt Victorinox na ideálního a spolehlivého partnera na celý život, což dnes oceňují miliony lidí po celém světě.

Victorinox oslaví 130 let od svého založení, a 25 let od představení prvních hodinek Victorinox Swiss Army, v neobvyklém směru. Spíše než dědictví při pohledu zpět do minulosti bude oslavovat budoucnost a rázný vývoj, který značku úspěšně provází od úplného počátku.  V roce 2014 dojde k představení zcela nových unikátních produktů, mezi něž patří také hodinky INOX, vytvořené přímo k poctě 130. výročí. I.N.O.X. je zkratkou pro pevnost oceli a ztělesňuje sílu a trvalost. Jedinečné hodinky sdílejí základní hodnoty značky – kompaktnost, kvalitu a eleganci, stejně jako „švýcarský armádní nůž“ – legendární společník pro život.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *