POCTIVÉ ŘEMESLO OŽÍVÁ S NOVÝM PROJEKTEM „ČESKÁ KREJČOVSTVÍ“

V různých koutech České republiky narazíte na šikovné krejčí, švadleny, obuvníky či kožešníky jejichž jediným problémem je, že nejsou vidět. Nový webový portál ceskakrejcovstvi.cz chce široké veřejnosti ukázat, že může jít i jinou cestou než je směr klasické konfekce.

ScissorsFull

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Český národ se vrací zpět ke starým hodnotám a začíná si znovu vážit ručně a precizně zpracovaných výrobků. Lidé si začínají stále více uvědomovat, jak cenná je originalita, smysl pro detail a osobní přístup a nebojí se strávit čas nad hledáním neuniformního a kvalitního oblečení. Nenakupují kousky v módních řetězcích, jako tisíce dalších žen a mužů, ani nekopírují styl někoho jiného. Naopak se chtějí od všech ostatních odlišovat! To a touha podpořit šikovné české ruce byly důvodyvzniku internetového prostoru www.ceskakrejcovstvi.cz, který sdružuje všechny módní obory napříč republikou. Na jednom místě tak můžete jednoduše vyhledatkrejčího ve svém okolí, který vám s maximální pečlivostí, pozorností a láskou ušije outfit přímo na míru. Sami můžete zasáhnout do procesu tvorby a určit si, které prvky by měl váš oděv zahrnovat. A věřte, že možností je celá řada… Výsledkem je kousek, který je výhradně jen váš a který na nikom jiném nikdy neuvidíte. Alena Frühbauerová, zakladatelka portálu česká krejčovství, klade vysoký důraz na to, aby byli registrováni pouze kvalitní jednotlivci či firmy, kteří své produkty vytváří v České republice, a proto každého nového žadatele důkladně prověřuje. Řemeslná výroba vám tak zaručí kvalitní materiál i celkové zpracování, které vám levná čínská výroba nikdy neposkytne.

IMG_9666

Kromě rozsáhlé databáze odborníků v krejčovském oboru přináší portál mnohem víc. Jediným klikem se vám otevře svět plný inspirace. Nejdete zde novinky z módní sféry, tipy a rady, jaké trendy jsou zrovna v kurzu, kalendář plný nejrůznějších akcí spojených s módou v rámci celé České republiky, nabídka zajímavých kurzů či prostor pro školy a vzdělávací instituty.

Vymaňte se ze zajetých, konfekčních kolejí a dopřejte dostatek prostoru novým, kreativnějším cílům.

www.ceskakrejcovstvi.cz

Konec Tiskové zprávy

 

S dodatečnými dotazy se neváhejte obrátit na:

 

Paní Danu Samkovou.

Mob.: +420 777 648 997 nebo +420 777 073 808 / Tel.: +420 296 150 033

Mail: samkova@seteva.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *