Zažijte jiskřivou svěžest středomořského léta

L’Occitane jako každoročně i letošní léto představuje limitovanou edici verbenových výrobků, které jsou připomínkou nové sezóny, nádechu léta a svěžesti středomořské krajiny.

 V jednoduchosti je krása. Proto se produkty L’Occitane už od svého vzniku v roce 1976 inspirují svou domovinou, provoněnou oblastí francouzské Provence. Jednou z nezaměnitelných ikonických ingrediencí tohoto kraje je verbena, keř se svěže vonícími zelenými lístky.

image003

Foto: Každý produkt z kolekce Vášnivá verbena obsahuje přírodní výtažek z provensálské verbeny.

 

Ponořte se do srdce Provence

Rémy Margiela je pěstitelem organické verbeny ve francouzské vesničce Visan. Když nastane čas sklizně, putují svazky čerstvě nařezané verbeny rovnou do sušárny. Uprostřed léta jsou kvetoucí keře verbeny na pomyslném vrcholu, připraveny vydat ze sebe maximum vonných esencí. Zatímco přirozeně schnou, uvolňují svou travnatou, citrusovou vůni, která svou lehkostí připomíná atmosféru svěžího letního rána. Vzduch vonící rosou a svěžest z řek a potoků, to vše v sobě dovede tato nenápadná a zároveň osobitá rostlina zachytit.  A zatímco se v Provence všudypřítomná omamná vůně verbeny houpe na vlnkách vody, usušená verbena putuje na destilaci do lahviček L’Occitane.

image005

Středomořské léto v hlavní roli

Když je letní slunce a horko příliš intenzivní, naše tělo i mysl si žádá povzbuzení. Osvěžující řada produktů z limitované unisex edice Vášnivá verbena je tím pravým osvěžením, které v létě oceníte.  Dopřejte si spojení čerstvě řezaných verbenových lístků a citrusových plodů a zahalte se do veselé letní vůně, která vás přenese do pohádkového kraje francouzské Provence.

image007

 

Osvěžující a zklidňující – limitovaná edice Vášnivá verbena

image009

Toaletní voda (100 ml, cena 1 190 Kč) je doplněna o další produkty z edice Vášnivá verbena:

 

Svěží sprchový gel

Sprchový gel s jiskřivou svěží vůní přírodní verbeny je naplněn bublinkami vzduchu pro dosažení pocitu maximální svěžesti. Pokožku jemně čistí, zklidňuje a zanechá ji perfektně připravenou na horký letní den.

Cena 390 Kč

 

Chladivý tělový gel

Tělový gel, který hydratuje, osvěžuje a zanechává na pokožce příjemnou vůni citrusových plodů. Už sama barva tělového gelu napovídá…

Cena 590 Kč

 

Osvěžující pleťová mlha

Zavřete oči a držte sprej ve vzdálenosti 20 centimetrů od těla. Poté zahalte své tělo od hlavy až k patě do jemné mlhy povzbuzující, veselé vůně.

Cena 250 Kč

 

Sůl do koupele

Vsypte jednu/dvě hrsti voňavé soli do horké lázně – pak už se jen ponořte do vody a vítejte v Provence!

Cena 440 Kč

 

Chladivý gel na nohy a chodidla

Roll on v sobě kombinuje účinky ibišku a cypřiše pro opravdu chladivý a pečující efekt tohoto gelu, který zanechá vaše nohy zregenerované a lehké jako čerstvě po masáži.

Cena 390 Kč

 

Krém na ruce

Rozetřete v dlaních malé množství pečujícího krému a užijte si pocit hedvábně jemných rukou, které výtažky z verbeny báječně osvěží.

Cena 195 Kč

 

Všechny produkty z edice Vášnivá verbena budou v prodeji od 11. července 2014. 

image011

image014

O značce LOccitane

Značku L’OCCITANE založil Olivier Baussan v Haute-Provence v roce 1976. Od svého vzniku má L’OCCITANE silné vazby s tímto regionem a hlavně s přírodou. Složení a vůně produktů se silně inspirují životním stylem ve Středomoří tak, aby svým zákazníkům přinášely pocity relaxace a potěšení. Složení produktů je z velké části přírodní dle zásad fytoterapie a aromaterapie. Při vývoji výrobků se L’OCCITANE snaží umělé látky nahrazovat těmi na přírodní bázi všude, kde je to možné. Například využívá rostlinné oleje místo petrochemických, protože přírodní snadněji pronikají do struktur pleti. Značka L’OCCITANE se navíc rozhodla dodržovat přísné zásady s cílem postupně snižovat dopady své výroby na životní prostředí. V rámci eco-designu si L’OCCITANE vybírá materiály, které méně zatěžují přírodu nebo pocházejí z již recyklovaných zdrojů. Více prosím naleznete na stránkách  www.loccitane.cz .

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *