Poděkujte své mamince na dni matek

DEN MATEK, který připadá letos na 8. května (druhá květnová neděle), je krásným svátkem, který vzdává poctu matkám po celém světě. Každá maminka si zaslouží něco hezkého za to, co pro nás udělala a často stále dělá. Právě Den matek je úžasnou příležitostí k vyjádření citů prostřednictvím dárku. A pěkný šperk darovaný s láskou ocení každá žena.

Chcete získat slevu 100 Kč na nákup v on-line e-shopu www.carloromani-shop.cz  nebo na kterýkoliv šperk z webu www.SperkyKPrilezitosti.cz ?

Zadejte Vaše jméno a email na webu zde:  a slevový kód Vám automaticky dorazí do Vašeho emailu.

VZPOMÍNKA JEDNÉ MAMINKY NA TENTO DEN ….

“…tedy srdíčko a nosím ho na krku. Dostala jsem ho od svých dětí jako dárek ke Dni matek. Dojalo mě k slzám. Od chvíle, kdy mi ho pověsily na krk, srdíčko nesundávám.

Nedávno mě moje maminka překvapila jiným šperkem. Trochu ostýchavě přede mě natáhla ruku s prstenem. Nikdy žádný nenosila. Netušila jsem, že by si ho přála. A teď se se zalíbením koukala na ten nenápadný zlatý kroužek s decentním kamínkem. Na její ruce vypadal královsky.”

Maminky jsou přirozeně krásné. Jsou nejkrásnější na světě. A šperky jejich krásu ještě podtrhují, všimli jste si?

VYBÍRÁTE UŽ DÁREK KE DNI MATEK?

A víte, čím letos poděkujete své mamince za všechnu její péči a starost o Vás?

Taky přemýšlíte nad něčím, co by jí pokaždé, když se toho dotkne, připomnělo, jak moc ji máte rádi?

Šperk potěší každou ženu. I takovou, která dosud žádný nenosí. Třeba si jen při vší té starosti o svou rodinu zapomněla splnit své přání. Splňte jí ho Vy!

Ať už se rozhodnete pro prsten, náušnice nebo řetízek s přírodním perlou , uděláte jí obrovskou radost a odmění Vás její nejkrásnější úsměv.

Inspiraci najdete třeba ZDE na e-shopu www.carloromani-shop.cz . Radost můžete také udělat šperkem s pravými polodrahokamy.

chrysopras

VYBERTE SI Z několika DRUHŮ ŠPERKŮ s pravou přírodní perlou , pro VAŠÍ MAMINKU.

620x100

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *