Vytvořte mamince k svátku fotoknihu, medvídka, puzzle nebo třeba brašnu!

 Letos vychází den matek na neděli 8. května. Vyrobte mamince originální dárek, ze kterého bude mít větší radost, než kdybyste jí koupili nějakou obyčejnou a (ne)užitečnou věc.

Určitě máte ve svém archivu nějakou vhodnou fotografii, kterou byste mamince mohli věnovat – třeba nějakou rodinnou fotku, váš portrét, její portrét nebo prostě fotku něčeho, co má vaše mamka opravdu ráda. Fotku v chytrém telefonu pomocí aplikace nebo online v počítači umístíte do šablony a dárek přes internet objednáte.

Největší dárek je určitě fotokniha vzpomínek, na tu doporučujeme stáhnout program HF Designer a vytvořit ji v něm. Jestli vaše maminka ráda skládá puzzle, určitě jí udělají radost maxipuzzle s 500 dílky. Má vaše maminka svůj vlastní notebook? Může ho přenášet v originální brašně. A jestli chcete mamince prostě jen udělat radost, pořiďte jí třeba zamilovaného plyšového medvídka. Návod, jak na to, najdete na www.happyfoto.cz.

 

Doba zpracování fotoknih i fotodárků jsou pouhé 4 dny. Takže i kdyby se pošťák se zásilkou dva dny toulal, do týdne budete mít dárky doma!

 

Fotokniha 20stránková do kapsy (15 x 10 cm) vyvolaná tradiční chemickou cestou na fotopapír vás bude stát 199 korun.

Puzzle 500 dílků (47 x 33 cm) stojí 499 Kč.

Taška na notebook (do velikosti displeje 15,6 palců, velikost fotky: 28 x 37,5 cm) stojí 499 Kč.

Zamilovaný medvídek (velikost fotky na tričku: 5 x 5 cm) stojí 229 Kč.

 

images

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *