Oblečení inspirováno Bali – na jógu, na doma i na volný čas

Untitled 4

Zdravý životní styl a s ním spojené cvičení je poslední dobou na vzestupu. Pokud stále přemýšlíte nad tím, jaký pohyb zvolit, máme pro Vás tip – jóga. A proč právě jóga? Jóga je téměř pro každého, začít můžete v jakémkoli věku, jóga příznivě působí proti civilizačním chorobám, zlepšuje dýchání, působí proti stresu, vede k harmonii těla a mysli. Jóga není jen cvičení, ale životní styl.

Co si na lekci jógy obléct? 

Většina lidí si na své první cvičení vezme to, co najde doma. V případě jógy to jsou legíny a pohodlné tričko zkrátka oblečení, které Vás nebude škrtit ani omezovat v jakémkoli pohybu. Pokud vám není úplně lhostejné, v čem cvičíte, a i v tělocvičně chcete držet krok s módou, vězte, že barvou, která je nejčastěji spojená se sportem, je světle šedá, nejlépe v kombinaci s nějakou ze sytějších barev.

Přinášíme Vám pár tipů ideálních právě na Vaše lekce jógy.

Základem jakéhokoli sportu či cvičení je, pro nás ženy, správně zvolená podprsenka. Na sportovní podprsence bychom v žádném případě neměly šetřit. Účelem podprsenky je po celou dobu cvičení udržet prsa na správném místě. S nesprávně zvolenou podprsenkou se budete stresovat myšlenkou “aby Vám někde něco nevypadlo či nevykouklo”. Podprsenka však nemusí mít pouze praktický efekt, může být i stylovým módním doplňkem. Pokud chcete svým oblečením nejen zaujmout, ale i něco vyjádřit zvolte např. tuto se symbolem lotosu. Lotosový květ je v mytologii znamením krásy, čistoty, duchovnosti a stálého rozkvětu. Plave vždy na vodě, vlny se před ním rozestupují, voda ho nikdy nesmáčí. Oproti jiným rostlinám zůstává pevně zakotven na jednom místě a to i při silném vlnobití odolává všem vlnám.

podprd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedílnou součástí jakéhokoli sportovního outfitu je tílko či třičko. Ať už zvolíte jakýkoli svršek, měl by být ze 100% prodyšné bavlny. Můžete zvolit například tento ručně vyráběný top se symbolem ÓM. ÓM je symbolem absolutna a sjednocení všech moudrostí. Podle tradic je ÓM základní zvuk, z něhož pochází celý svět. Óm je jeden sanskrtský znak, zastoupený v angličtině třemi písmeny (aum), vyslovovaný však jako jedna slabika. Celé slovo i tři znaky A-U-M v sobě nesou obrovskou duchovní sílu. Její název symbolizuje veškerou trojitost: minulost, současnost i budoucnost (zrození, život i smrt).  ॐ

 

triko1

 

Je čistě na Vás, jaké kalhoty zvolíte – zda dlouhé, krátké či tříčtvrteční. E-shop Sitara.cz nabízí, mimo výše uvedeného, i skvěle vypadající a dobře padnoucí Jóga khaki legíny, které můžete nosit na několik způsobů.

kalhotyx

 

Pořídit zde můžete i spousty doplňků k jogínskému životnímu stylu. Sitara.cz nabízí vše od prstýnků, před náramky, náhrdelníky až po stylové a praktické tašky na karimatky.

 

 

Untitled 10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *