Nová kolekce lyží a lyžařských doplňků Bogner

Ať už toužíte jezdit na ledových svazích nebo v hlubokém sněhu, s nově vyvinutými lyžemi Bogner Ski Team Flames můžete lyžovat bezpečně za všech podmínek a v jakémkoli terénu. Tři různé poloměry zakřivení hran jsou podloženy řezbářskými zkušenostmi. Lyže disponují co nejmenším rádiem špičky a větším poloměrem ocasu, a díky tomu je ježdění méně agresivní než u konvenčních carvingových lyží.


Vrozená hodnota lyží Bogner se skládá ze vzájemné harmonie uhlíku, skla a titanové vrsty a představuje tak unikátní kombinaci minimalismu a estetického zpracování, které se projevuje v každém detailu. Srdcem lyží je bambus, nejstarší stavební materiál na světě, který je ideální pro výrobu lyží a snowboardů. Délka bambusového vlákna je totiž až do 10mm v porovnání s délkou
vlákna dřeva, která dosahuje pouhých 2mm.


Nové sjezdové helmy Bogner Cool Factor, Bogner Rose a Bogner Racing jsou moderní, inovativní a dokonale ladí s nejnovější kolekcí lyžařského oblečení. Všechny dostávají nejaktuálnějším bezpečnostním normám a lyžař nemusí mít strach jezdit i v těch nejnáročnějších terénech. Vyrobeny jsou z vysoce kvalitního materiálu Tecnowool, který zaručuje jejich voděodolnost a pružnost. Helmy tak splňují náročné podmínky, které značka Bogner odjakživa klade na své oblečení a doplňky.


Součástí horského vybavení jsou také nepostradatelné lyžařské brýle a cestovní batohy. Tato lyžařská kolekce kombinuje vynikající řemeslné zpracování s technickou dokonalostí. Výrobky Bogner, jež se vždy vyrábí v omezeném počtu, tím preferují kvalitu před před sériovou výrobou.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *