NOVÁ KOLEKCE BOGNER WOMAN JARO/LÉTO 2014

Nový způsob začlenění odvážných sportovních prvků do dámské módy – to je hlavním motivem letní kolekce Bogner Woman. Klíčovými jsou kreativní kombinace vyznačující se jemnou nenuceností a precizním provedením.

Linie se rozprostírá třemi směry a je inspirována radostí ze života a touhou cestovat. Prvním tématem je Afrika kdy hlavními barvami jsou korálová, afrikánová a hnědá v kombinaci s černou a bílou. Druhým tématem je Indie s výraznými barvami jako je grenadina a blankytně modrá. Jako poslední se představí ostrov Bali se svou nefritově zelenou, barvou hlubokých oceánů a krásou divokých orchidejí.

Nejkvalitnější materiály a precizní zpracování kolekce vytváří uvolněný pocit sebedůvěry a nechává vyniknout ženské kráse.

Exkluzivní potisk pouštní květiny je extravagantní a poutá pozornost především na bavlněných halenkách, šatech, zavinovacích sukních, bermudách a na saku vyrobeném z lehké panamské tkaniny. Mezi klíčové patří letos v létě outfity skládající se z potištěného saka s odpovídajícími krátkými kalhotami a vypasované nylonové bundy vyrobené v barvách světlého afrikánu.

Hitem sezóny se stává bavlněný svetr s motivem zebry a pruhovanými záplatami na loktech. Afrikou je inspirován také bavlněný svetr, který se může pochlubit pruhovanými vzory či svetr vytvořený v několikabarevných odstínech, jenž se nosí v kombinaci se sportovní bavlněnou sukní. Kašmírový svetr s barevným kulatým výstřihem a velkým motivem motýla je počítán mezi nejluxusnější a nejoblíbenější kousky.

Modro-bílá kombinace vyjadřuje touhu nadýchat se čerstvého letního vzduchu, což nejlépe vystihuje bílá bavlněná košilovitá halenka s modrou výšivkou, extrémně lehké bavlněné sako a pruhované šaty se smíšenými do detailu propracovanými vzory. Tmavě modrý odstín kašmírového vzoru na bavlněném popelínu vyzařuje uvolněnou eleganci, který se objevuje na halenkách, bermudách a šatech s krátkými rukávy. Stejné poselství přináší žinylkové bundy s kapucí a kalhoty v moderním stylu zatímco halenka s límečkem a modro-bílými pruhy je ideální do spěšného pracovního života.
Bílé sportovní džíny s modrým potiskem mají vysoký potenciál vytvořit nový trend a barevné džíny získávají charisma díky korálovým a afrikánovým odstínům. Kouzlo se skrývá v ležérních, nařasených kalhotech sešitých z několika barevných kousků.

Sportovní saka se stávají základním kouskem kolekce a dají se snadno nosit také jako vesty. Nejmilovanějšími kousky v období letního slunovratu se stává tunika a šaty s rozsáhlým batikováním a pruhy. Jednoduše lze vytvořit nový styl v kombinaci s dlouhým nylonovým pláštěm s kapucí. Dvoudílný hedvábný outfit skládající se z vyšívané tuniky a krátké zavinovací sukně s celoplošným květinovým potiskem se pohodlně nosí a stává se ideální pro odpočinková odpoledne.

Všemi oblíbené doplňky jako jsou šátky a šály s různorodými vzory dotvářejí tuto barvami se vyznačující návrhářskou kolekci.

 

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *