HODINKY PRO NÁROČNÉHO CESTOVATELE – INFANTRY GMT OD VICTORINOX SWISS ARMY

Švýcarská značka Victorinox Swiss Army, zaměřující se na výrobu prestižních kvalitních hodinek, oblíbených po celém světě, připsala mezi své produkty další unikátní kousek. Po nedávném uvedení tří hodinek Infantry ve zlaté oceli se model dočkal další inovace. Infantry GMT jsou ideálním partnerem pro každého cestovatele, pro nějž hraje představa o čase důležitou roli. Hodinky jsou vybaveny quartzovým strojkem Ronda 515 a vybrat si můžete mezi mužným řemínkem s ocelovými „oky“ či ekologicky páleným koženým páskem.

Klasické, robustní, praktické a multifunkční: kromě toho, že ukazují čas a datum, hodinky Infantry GMT – jak již název napovídá – také informují o časovém pásmu, jež si nositel vybere. Pro zdatné cestovatele, kteří potřebují sledovat lokální i domácí čas, je tato funkce velmi přínosná. Ciferník hodinek je vybaven červenou centrální ručičkou, která vyznačuje čas ve druhém časovém pásmu. Čísla tohoto pásma jsou vyryty do rámu hodinek, přičemž číslo 24 je vyvedeno v červené barvě, která se využívá i pro klasický nůž Victorinox.

V každém směru, hodinky Infantry GMT zůstávají věrné základním vlastnostem značky, které zaručují úspěšnost všech produktů již celých 130 let. 40 mm pouzdro z nerezové oceli zachovává plynulé a čisté linie, zatímco indexy, inspirované písmem starého psacího stroje, dodávají hodinkám nádech retro stylu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *