Vypasované košile už ne! Sáhněte po větších velikostech

Módní trendy se mění lusknutím prstů. Většinou se v nich nemůžeme vyznat, proto si kupujeme pouze to, co se nám líbí a o čem víme, že rozhodně budeme nosit. Kupovat si módní trendy je sice skvělé, ale pokud nevíme, jak je kombinovat a pokud je nosíme s dostatečným odporem, nikdy bohužel nedocílíme tak stylového outfitu, po jakém jsme toužili. Módní trend nám módní look vážně nezaručí – raději si kupujte to osvědčené.

Mezi takové nadčasové kousky, které jednoznačně musíte mít ve svém šatníku, jsou košile. Ty nás dokážou spasit pokaždé, když nevíme, co si obléknout. Hodí se nejen na společenské události, ale také na běžné nošení. Pokud potřebujeme vypadat trochu líp, oblečeme si vypasované košile, které se dokonale hodí hlavně k úzkým sukním. Pakliže jdeme jenom na kávu, do kina, na rande nebo na diskotéku, pak sáhneme po takových košilích, které jsou například kárované nebo džínové (mimochodem džínové košile jsou naprosto fantastické a musí je mít nejen každý žena, ale také každý muž). Ostatně takových trendy košil je vážně mnoho.

V poslední době se móda rozhodla, že udělá jakýsi boom v právě v košilové módě. Dnes najdete ve stylu košil i šaty, které jsou doslova letní módní hit, jenž se schovává v šatníku každé ženy. Nicméně ani vypasované košile nevyšly z módy, ale při oblékání tohoto kousku bychom měli dbát na kombinaci. Jsou totiž dobré jenom k úzkým sukním nebo k cigaretovým kalhotám. Jiné kombinace jsou bohužel tabu.

Jaké košile volit v jiných kombinacích?

Vypasované košile jsou opravdu jen a pouze pro okamžiky a události, které jsou společenské, tedy je volte na svatby, oslavy, muzikály, do divadla či při oslavě výročí. V jiném případě se jim vyhněte a raději sáhněte po takových košilích, které jsou o číslo větší – volnost je totiž aktuální hit. Košili si totiž zakasáte alespoň z části a skutečná velikost se zcela ztratí. Abyste se však necítila jako sardinka, právě proto se tato větší velikost doporučuje. Jestli se vám ale taková košile o číslo větší kupovat nechce, protože se bojíte, že ji nevynosíte, sáhněte po košili přítele – i ta je jistě o velikost či dvě větší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *