NOVÁ KOLEKCE BOGNER FIRE & ICE JARO/LÉTO 2014

Inspirací letní kolekce Bogner Fire&Ice jsou studená horská jezera, která obklopují kvetoucí zelené louky. Kolekce se rozprostírá do dvou směrů. První z nich, prostřednictvím tmavě růžové, hřejivě žluté a modré, charakterizuje alpskou svěžest a jaro s jeho prvními teplými dny. Druhému směru dominují energické pastelové odstíny jako je krémově růžová či barva morškých řas a křišťálových jezer. Spolu s bílými a přirozenými barvami tvoří ideální příležitost, jak si užít a vychutnat výjimečně krásné a dlouhé léto – ať už jste v horách nebo kdekoliv jinde na světě!
Kolekci vládnou dámské vypasované bundy vyvedené v motorkářském stylu či prošívané péřové bundy a vesty, které díky celoplošnému květinovému potisku upoutají pozornost na první pohled. Nejmilovanějšími sportovními kousky se stávají barevné úplety, žakárové bundy, svetr s výstřihem do V a sako s kapucí a s nápaditým šněrováním.
Trička jsou především neformálního vzhledu, ale i přesto nepostrádají šmrnc. Krásu jim dodávají různorodé potisky, květinová výšivka na ramenou a především okouzlující mix materiálů. To vše prezentuje například polokošile s kontrastním květinovým potiskem na límci.
Halenky jsou vyrobeny z hedvábí a zdobí je květinový vzor. Tuniky se pyšní barevnými výšivkami, květinovými vzory nebo pruhy v pestrých odstínech a díky lehkosti a vzdušnosti se stávají ideálními pro horké letní dny. Zvláštní předností se stává top s výšivkou, který je zdoben různými vzory či hedvábné šaty s květinovým potiskem hrající všemi barvami.
Reverzibilní nylonová bunda, která je re-interpretací modelu Bogner z 50tých let, je jedním z nejoblíbenějších kousků pánské části kolekce. Sportovní nylonové bundy se stávají důležitými prvky, stejně jako pleteniny v zářivých odstínech, jak je vidět například na bavlněném svetru s výstřihem do V, který lze obrátit na ruby a nosit oboustranně.

Košile jsou zdobeny potiskem drobných květin a teček nebo naopak výraznými kostkovanými vzory a havajským květinovým potiskem v zářivých barvách. Trička naopak disponují motivy opotřebovaného vzhledu, který je pro tuto kolekci typický. Novým oblíbeným kouskem se stává tričko s výstřihem do V a s horizontálními pruhy evokující styl padesátých let.
Kolekce nabízí také bohatý výběr dámských plavek a to především sportovního vzhledu. Zářivé barvy, čistý design, květinové potisky, dekorativní výšivky soustředící se na detail a drobné kovové perly upoutají pozornost ať už trávíte dovolenou na bělostných písčitých plážích či na břehu ledových jezer.
Na krátké procházky stačí přes plavky obléct dlouhou bavlněnou halenku volného střihu či šaty s grafickým barevným vzorem. Volná tunika je představitelem hippie stylu a to díky výrazným barevným výšivkám, ze kterých vyzařuje naprostá čistota. Věrným společníkem se pak stává velká plátěná taška s barevnými pruhy.
Pánská řada se orientuje na výrazné barvy a neformální vzhled. Mezi nejvýznamější pánské plavky se řadí barevné šortky s květinovým potiskem a barevné bermudy s našitým logem, které čerpají inspiraci ze 70tých let. Typickým rysem je barevné blokování představované pruhy připomínající slavné „W“, které symbolizuje jméno zakladatele značky Williho Bognera.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *