Najdi cestu k sobě a inspiruj se, jak získat a udržet si spokojený partnerský vztah

.

.

Nejenom skauti, ale všichni studenti by měli zbystřit. Už 16. června jim bude patřit konference Rise and Shine. Ta v prostorách Skautského institutu na Staromětském náměstí v Praze propojí pod jednou střechou zkušené kouče a terapeuty, špičkové řečníky a aktivní mladé lidi, kteří na sobě chtějí pracovat. Oblíbená moderátorka TV Stream Lenka Černá, vztahová koučka a propagátorka zdravého životního stylu, a další osobnosti ze světa psychologie, osobního rozvoje a partnerského poradenství prozradí, jak pracovat na sobě, a tak získat či vylepšit svoje vztahy. Osobní i pároví kouči a bohatý doprovodný program za účasti vybraných studentských organizací věnující se vzdělávání jinak, zakončený networkingem pomůžou propojit spřízněné duše. Je tu už potřetí na téma vztahů, a pokaždé jinak – inovativní konference Rise and Shine.

Partnerské vztahy na konference Rise and Shine

Praha – Ve dne 16. 6. 2018 na Rise and Shine – Dobrým partnerem vystoupí 5 řečníků a řečnic a několik koučů. Pozvání přijala například populární koučka Lenka Černá. “Rodiče často používají vůči svým dětem takzvanou podmíněnou výchovu, která jednoduše znamená, že dávají dítěti podmínku, za které jej budou milovat a přijímat. To vše se nám pak promítá do vztahu,” říká tato moderátorka pořadu Restart života na TV Stream. Vede vlastní vztahovou kliniku a založila online Školu pro Ženy, která se specializuje na pomoc ženám v důležitých životních oblastech.

Dále se můžete těšit na podnikatele a majitele teambuildingové agentury Michala Bartoše s přednáškou o autenticitě, protože vztah k sobě samému je základem pro všechny vztahy. Když necítíme sebeúctu, sebehodnotu, sebe-vědomí, neumíme nastavit své hranice, pak nám to naše ostatní vztahy jen zrcadlí,” říká tento firemní i osobní kouč a spokojený manžel divadelní herečky Magdaleny Vokáčové. Nebo tváří v tvář potkáte usměvavou absolventku jaderné fyziky Nikoletu Vujisicovou, původem Slovenku, momentálně žije v Praze. Založila a vede svůj blog breaktherules.sk, s kterým získala titul blogerka roku 2017, je “veselá kopa” a na Instagramu v rámci projektu Neinstantná krása otevřeně popisuje svoje problémy s poruchami příjmu potravy a podporuje především další ženy (téma se týká i mužů!), co jsou na tom podobně.

 

Vratislav Hlásek s rodinou už měli v péči 18 opuštěných miminek.                                                         Zdroj: https://www.hlasek.net

Co má společného pěstoun, kouč, manžel a terapeut?

Na konferenci vystoupí také párový terapeut a odborník na výchovu a partnerské vztahy Vratislav Hlásek. Jako pěstounovi mu na přechodnou dobu prošlo rukama 18 miminek či působil jako vychovatel v dětském domově. Teď pomáhá párům najít stabilitu skrze zpracování traumat z dětství a věnuje se také zvládání partnerských konfliktů. Mezi jeho klienty patří například podnikatel David Semerád či autor bestselleru Konec prokrastinace Petr Ludwig. “Moje cesta k pomoci druhým začala, stejně jako u většiny ostatních, z potřeby uniknout vlastním nevyřešeným problémům. Teprve uvědomění si této skutečnosti a aktivní přístup k řešení sebe sama, mi umožnily nalézt osobní svobodu, získat potřebný nadhled a výrazně si zjednodušit život,” sdílí Vratislav Hlásek svůj recept na spokojené vztahy.

Na programu je v neposlední řadě přednáška na téma Tradiční muži a ženy vymírají. Co bude dál? v podání lektorky a genderové expertky Zuzany Labudové. “Tradiční párový model, v němž muž zajišťuje rodinu ekonomicky a žena se stará o děti a domácnost, je už v českém prostředí většinově neudržitelný – vyhovuje totiž jen minimu žen i mužů. Ženy začínají být vzdělanější a kvalifikovanější pohlaví, trh práce cení jejich empatii a flexibilitu. Muži už nechtějí být jen strojem na peníze, chtějí vidět své děti vyrůstat a být jim oporou,” tvrdí. Vystudovala mediální a komunikační studia a genderová studia a dlouhodobě se věnuje mužsko-ženských rolím a vztahům, vystoupila mj. na konferenci TEDxPrague: Krásný nový svět nebo v internetové televizi DVTV.

 

Jsme více než konference…

Kromě nabitých řečníků nabízíme i možnost zakoupit si občerstvení a navštívit bohatý doprovodný program. Ti nejrychlejší mají možnost využít osobních konzultací profesionálních koučů (registrace probíhá v sobotu ráno při vstupu, kapacita je omezená) a všichni se můžou seznámit s činností a aktuálními projekty několika studentských a neziskových organizací a na konci dne se zúčastnit networkingu, kde třeba poznáte vysněného partnera nebo parťáka. Maximum informací se dozvíte na našem Facebooku.

 

Rise and Shine: Dobrým partnerem nabízí kromě inspirativních přednášek i bohatý doprovodný program včetně osobního koučinku. (zdroj: www.riseandshine.cz)

 

Vzdělávací platforma Rise and Shine poskytuje široký záběr osobního rozvoje, jako jsou témata silných stránek, efektivity učení, cestování či komunikace a prezentačních dovedností. Naše dobré vztahy s univerzitami vytvářejí silnou podporu nejen účastníkům konferencí, ale i celému našemu neziskovému projektu. Pro naše konference vybíráme ty nejvíce inspirativní řečníky se silným osobním příběhem a motivací měnit celospolečenské stereotypy.

Pokud chcete zažít osobní rozvoj se spoustou podobně naladěných lidí, motivovaných a nadaných lidí jako jsi ty, přihlaste se na www.riseandshine.cz.

Vzdělávací akce Rise and Shine – osobní rozvoj se konají už od roku 2013 a Dobrým partnerem je již 23. v řadě. Za tu dobu inspirativními přednáškami, workshopy a osobnostními testy prošlo přes 4 tisíce studentů a absolventů, zapojilo se více jak 45 vysokých škol a univerzit a vystoupilo přes 200 zajímavých řečníků a koučů, mezi nimi moderátorka Adéla Banášová, bývalý ředitel Microsoftu Jan Mühlfeit či spisovatel Michal Viewegh. V r. 2018 je hlavním partnerem Nadace O2.

Ing. Pavel Filip (Hlavní organizátor Rise and Shine), pavel@riseandshine.cz, 603 568 618

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *