Třetí ročník Miss Baculaté Křivky 2018 je za dveřmi.

Dne 15.9.2018 od 19:00 bude soutěžit 11 krásných baculatých dam z celé České republiky  o titul a korunku Miss Baculaté Křivky 2018 , dále se bude volit 1. Vícemiss Baculaté Křivky 2018, 2. Vícemiss Baculaté Křivky 2018 a Miss facebook Baculaté Křivky 2018.

O titul Miss facebook Baculaté Křivky 2018 se bude soutěžit na facebookových stránkách Baculaté Křivky. Pro svou favoritku mohou čtenáři hlasovat od 1.7.2018 v soutěžním albu.

Pro letošní rok se finále soutěže uskuteční v hotelu Theresia, který se nachází v historickém městě Kolín. Hotel
Finalistky soutěže se představí v několika disciplínách, které podtrhnou nejen jejich křivky, ale i krásu  a něžnost. Jednou z disciplín je modní přehlídka oblečení od společnosti Bellazu. Bellazu se soustředí na výjimečné oblečení i doplňky, které stvrdí půvab všech žen ve velikosti 38-54.

Chcete-li se o finalistkách dozvědět více , pak se můžete těšit na rozhovory, kde Vám jistě odhalý i něco ze svého soukroumí.
Baculaté dámy, ženy s křivkami jisto jistě chtějí nějaké to krásné spodní prádlo a právě spodní prádlo bude další modní přehlídkou na finále. Spodní prádlo, které budou finalistky soutěže prezentovat poskytne paní majitelka společnosti Caress Klára Doubková, která velice dbá na to, aby všem dámám prádlo sedělo jak má a samozřejmě bylo slušivé.Zakládá si na příjemném, milém a uctivém jednání.

Samozřejmě nepřijdete ani o volné disciplíny a máte se na co těšit, finalistky budou tančit, zpívat či Vás bavit při stend up komedi.

Poslední a záverečnou disciplnou bude představení večerních šatů od společnosti Fego. Večerní šaty připravuje po společném výběru s finalistkami paní majitelka Iveta Vartová. Všechny krásky budou mít šaty šité na míru a odnesou si je domů.
To vše a mnohem více Vás čeká na finálovém večeru v hotelu Theresia 15.9.2018 od 19:00.
Součástí večera je after party s vynikajícím rautem.

Vstupenky na soutěž budou v předprodeji již od 1.7.2018, zakoupit je budete moci přes e-mail 5baculek@seznam.cz

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *