Módní hit letošních Vánoc? Fotokalendář!

Hledáte v obchodech vhodný kalendář a ne a ne ho najít? Nekupujte ho! Nechte si ho vyrobit u HappyFoto!

Jestli máte počítač plný fotografií a chcete si uchovat vzpomínky na letošní rok, pak je fotokalendář to pravé ořechové pro vás. Jedinečný kalendář s vašimi fotografiemi poslouží nejen vám, ale možná i jako vynikající dárek pro vaše blízké. K Vánocům! Nebo třeba k jiným příležitostem během celého roku, protože tento originální kalendář nemusí vůbec začínat lednem. Může začínat jakýmkoli měsícem v roce.

Fotokalendář na zeď vám vyrobí ve fotolaboratoři HappyFota na kvalitní fotopapír. Vyvolají ho chemickou cestou stejně jako klasické fotografie. Že na něm budou ulpívat otisky prstů? Tak to vůbec ne! Vysoce kvalitní fotopapír má ochrannou vrstvu, která takovému znehodnocení vašeho fotoskvostu zabrání.

Na nástěnný fotokalendář budete potřebovat třináct fotografií. Tu nejlepší umístíte samozřejmě na titulku. A dvanáct dalších půjde dovnitř.

Nástěnný kalendář je nejoblíbenější, ale můžete mít i stolní, plánovací i roční. Dají se vyrobit naprosto jednoduše na stránkách společnosti HappyFoto. Stačí jen fotografie uložené v počítači přetáhnout do šablony, přidat pár slov nebo nějaké ozdůbky. Až budete mít kalendář hotový, program vás srozumitelně navede až k objednávce. Doba zpracování jsou tři pracovní dny. Tak hurá do toho!

 

 

Ceník a více informací na www.happyfoto.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *