Trendy ve světě zásnubních prstenů

Ženy sní o perfektním zásnubním prstenu, který bude nejen trendy, ale díky svému designu si zachová i nadčasovou krásu. Naštěstí řada zlatníků na toto přání myslí již při navrhování designu zásnubních prstenů a budoucí nevěsty si tak mají z čeho vybírat.

Ve světě zásnubních prstenů jsou stálicí diamantové prsteny, jaké konkrétní trendy ale můžeme očekávat v roce 2016 a v dalších letech? Podle zlatníků nevyjde nikdy z módy klasický diamantový zásnubní prsten s osazením solitaire. Pokud však toužíte po originálnějším zásnubním prstenu, který bude odpovídat nejnovějším trendům, i vy si určitě vyberete. Hitem posledních let je totiž spojení nadčasové krásy a originálních novinek, a to i ve světě šperků.

Diamant obklopený malými drahokamy

V roce 2013 oslavily svůj velký návrat prsteny s osazením typu “halo” (angl. svatozář). A jak to tak vypadá, svých obdivovatelů budou mít dost i v dalších letech. Avšak i tyto prsteny s velkým drahokamem ve středu a malými drahokamy po jeho obvodu se dočkají malých inovací. Mezi novinky patří třeba dvojitý oblouk obvodových drahokamů. Zásnubní prsten s osazením halo vytváří dramatický dojem, ale zároveň si zachovává i svůj elegantní půvab.

 

Eppi_obrázek_1

Zvlněné prsteny typu solitaire

Jak už bylo zmíněno, solitaire prsteny patří mezi nejklasičtější typy zásnubních prstenů. I tato věčná klasika se ovšem dočkala nového trendu v podobě zvlněných kovových kroužků. Pozornost je sice stále soustředěna na diamant ve středu zásnubního prstenu, doplňuje jej však elegantní a vtipný design v podobě jemných zvlnění. Tento typ prstenu je ideálním řešením pro ženy, které hledají jednoduchost ve spojení s nápaditostí.

Eppi_obrázek_2

Zdvojené kovové kroužky

Je jen jedna lepší varianta než kovový kroužek posázený diamanty – dva takové kroužky. Právě zdvojené a rozdvojené kovové kroužky jsou nejnovějším hitem zásnubních prstenů. Výhodou je, že tento design se svou nadčasovostí a elegancí hodí pro každou ženu. Zdvojené kroužky navíc nechají třpytivému středovému diamantu krásně vyniknout.

Eppi_obrázek_3

Růžové zlato

Velice jemnou variantou, která získává na stále větší oblibě, jsou zásnubní prsteny z růžového zlata. Jsou také nejoblíbenější variantou zásnubních prstenů ihned po těch z bílého zlata. Růžové zlaté prsteny působí romanticky a hřejivá barva tohoto šperku se hodí ke všem typům pleti. Jemně zbarvený kov nechá třpytivý diamant skutečně vyniknout. V posledních letech si zásnubní prsten z růžového zlata vybrala i řada známých celebrit, a protože s ním vypadají skutečně úchvatně, nechaly se jimi inspirovat i některé zamilované páry.

Eppi_obrázek_4

Jeden myslel na “Trendy ve světě zásnubních prstenů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *