Exkluzivní rozhovor s Petrou Radoušovou

1. Petro, nafotila jsi nové fotografie, řekni nám k tomu více?

Odpověď: Nové fotografie, které byly nafoceny, jsou ve stylu Fashion. Tato skvělá spolupráce proběhla na profesionální úrovni a to s fotografem – Martin Gottwald, mé osobní vizážistky Petry Mužíkové a samozřejmě nesmíme zapomenout na skvělou módní návrhářku Kamilu Vodochodskou. S Kamilou a Petrou spolupracuji již pár let a pevně věřím, že nám tento právní vztah nadále přetrvá. Fotograf Martin Gottwald byl skvělý a vytvořil krásné, profesionální fotografie.

 

2. Kde se focení uskutečnilo?

Odpověď: Focení proběhlo v Praze, konkrétně v salonu Kamily Vodochodské.  Bylo nám připraveno příjemné zázemí, krásné prostory příjemného nového showroomu, v krásném centru Prahy a to na Betlémském náměstí č. 8.

 

3. Jaký styl spolupráce ti nejvíce vyhovuje?

Odpověď: Nebráním se samozřejmě spolupráci při focení  fashion, až po profesionální akt. Mnoho lidí si myslí, že focení profesionálního aktu, patří mezi erotiku, jelikož vidí nahé ženské tělo a okamžitě jej zaškatulkují. To tak ale není, jelikož Akt jako takový, je umění ze strany modelky, ale i fotografa. Většinou je to hra světla a stínů na výsledné fotografii. Každopádně mi nejvíce vyhovuje spolupráce při focení  Fashion, kde se nejvíce cítím jistá, jelikož miluji módu, módní trendy, novinky ve světě a vše co má z módou společného.

 

4. Víme, že jsi tváři Job4models, řekni nám, jsi spokojená?

Odpověď: Ano, stále spokojená … 🙂 Nemám žádnou připomínku, či námitka. Vše je tak, jak má být. Tento webová portál patří mezi mé oblíbené a to ze strany modelky, myslím, že by měli slečny/modelky tento portál využívat a předávat mezi další krásné ženy, které se mohou u nás zaregistrovat.

 

5. Již už jsi jedenkrát měla své fotografie v Profashion, sleduješ tento webový časopis? 

Odpověď: Samozřejmě, sleduji … 🙂 Tento časopis je velice v pěkném zpracování a přehledný.  Jelikož jsem velký fanoušek módy a módních trendů, tak je pro mě povinnost sledovat časopis – Profashion. Jen je veliká škoda, že se tento skvělý časopis pouze vydává v elektronické podobě, jelikož bych byla pravidelným odběratelem.

6. Jaké další zajímavé projekty tě v nejbližší době čekají?

Odpověď: Chystáme se společně s módní návrhářkou Kamilou Vodochodskou a mojí osobní vizážistkou Petrou Mužíkovou, na další spolupráci, která budu v duchu svatebního focení. Osobně se na toto focení velice těším, jelikož každá žena by si přála mít, alespoň jednou za život, oblečené krásné svatební šaty.  Jsem na tuto spolupráci velice zvědavá už jen pro to, že tento projekt vybude vytvořen v zajímavé lokaci.

 

7. Mohla bys nám závěrem říct, jak by se měli modelky připravit na casting, který je čeká?  

Odpověď: Každá modelka, která se připravuje na očekávaný casting, by měla být řádně připravená. Je důležité, aby byly upravené vlasy, čisté nehty a měla řádný makeup. Jak všichni dobře víme, mnoho lidí dá na první pohled. Je také nezbytné, nepřicházet na casting bez vysokých podpatků. Není možné, aby se profesionální modelka, ucházející o danou nabídku, dostavila na casting nepřipravená! Pokud si ovšem nezapomene připravit i krásný úsměv a dobrou náladu, má z poloviny vyhráno 🙂

10402542_746135665407900_439494527953718129_n DSC_2388 DSC_2392 DSC_2443 DSC_2473 petra

DSC_2401

Modelka: Petra Radoušová

Foto: Martin Gottwald

Vizáž: Kamila Vodochodská

Nabídky práce pro modelky, nabídky práce pro hostesky… to je Job4Models.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *