KOUZELNÉ SPOJENÍ ŠPERKŮ BIJOUX&BIJOUX EXCLUSIVE A DEERS

Jsou nádherné, barevné, třpytivé a už se na vás moc těší! Díky ojedinělé spolupráci značek Bijoux & Bijoux Exclusive a Deers vznikla jedinečná limitovaná edice náramků Deers for Bijoux & Bijoux Exclusive. Blýskavé náramky v omezeném počtu kusů zdobí originální jelení krasavice. Vybrat si můžete mezi Leticií, královnou růžové, květinovou Timotheou, žluťáskovou Benedictou, pastelovou Slunečnicí, okouzlující Fialenkou, sladkou Caramelou, tajemnou Charlotte, hvězdami posázenou Pink Star, rozkošnou Měděnkou a pozor, také dvěma mužskými zástupci kolekce Francoisem a Adrianem.

Z exkluzivní kolekce Deers for Bijoux & Bijoux Exclusive můžete vybírat přímo z pohodlí svého domova na www.deers.cz a www.bijoux-bijoux.cz

Originální šperky s jeleny založila roku 2009 Kamila Písaříková pod značkou Deers. Každý jelen je originál, každý je precizně ručně zpracován, má své jméno a je v prodeji i s náhradními díly. Brože, luxusní náhrdelníky, přívěsky, čelenky, náušnice, prstýnky a limitované edice, jako je řád třpytivého jelínka a autorské kabelky s jelenem Envelope Dara bags for Deers.

Nabídku luxusní bižuterie Bijoux&Bijoux Exclusive ztělesňují jedinečné šperky, které jsou vhodné nejen pro zvláštní příležitost, ale také ke každodennímu nošení. Široký výběr zahrnuje náramky, náušnice, přívěsky, prsteny, ozdoby do vlasů, čelenky a elegantní háčky na kabelky. Sortiment obsahuje nejenom zářivé trendy produkty, ale také nadčasové šperky jako je například kolekce s broušenými kamínky Preciosa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *