Kabelky a tašky v režii značky Enrico Benetti

Značka Enrico Benetti je známá po celém světě. Svou základnu má v Nizozemí, kde také roku 1946 vznikla. Mladí bratři se rozhodli společně založit malou firmu na výrobu kožených předmětů. Nesoustředili se jen na tašky, zabývali se výrobou různých brašen a dokonce i fotbalových míčů. Během několika let si kvalitní práce dvou mužů získala bohatou klientelu. Bratři se přestěhovali do nových prostorů. Nakonec se rozhodli spojit s jedním podnikem, který se zabýval zejména výrobou školních batohů. Práce stále přibývala a s ní i noví zaměstnanci. Firma Enrico Benetti se dostala do předních příček nejlepších nizozemských značek. K batohům se přidala zavadla a taky kabelky. Těmi je podnik známý dodnes.

Značka se doposud zabývá zejména řemeslným zpracováním kůže. V její nabídce však najdete i jiné kvalitní materiály. Současná kolekce se skládá z peněženek, tradičních kabelek, batohů, sportovně laděných tašek, cestovních tašek a doplňků či dokonce kufrů.

Enrico Benetti si můžete oblíbit taky díky cenám. Vzhledem ke kvalitě jsou jejich výroby finančně příznivé. Značka své kolekce několikrát do roka aktualizuje, aby držela krok s nejnovějšími trendy. Potěší vás i praktičnost těchto tašek. Jaké stylové předměty by vás mohly nadchnout?

 

Módní stylový batoh tmavý camel – Enrico Benetti Travels

Vybočte z řady s tímto luxusním kouskem. Batoh nabízí objemnou kapsu, do které se vejde dokonce i váš notebook, takže toto zavazadlo můžete klidně vyměnit za běžnou pracovní tašku. Hlavní kapsa je zajištěna zipem a ještě je chráněna klopou, kterou snadno k batohu přichytíte díky dvěma klipům. Součástí batohu je spousta dalších vnitřních kapes, které vám pomohou udržet ve věcech systém. Do tohoto stylového batohu se vám vejde všechno potřebné, je vhodný i na výlety. Vyzkoušejte jeho kouzlo.

 

 

Nylonová šedá sportovní taška – Enrico Benetti Acantha

Skvělým parťákem do posilovny i na cestování vám bude nylonová šedá sportovní taška. Je vyrobena z kvalitního lehkého materiálu, který je dobře omyvatelný. Na spodu navíc obsahuje gumové plošky, které brání ušpinění tašky při pokládání na zem. Taška je určena pro nošení větších nákladů. Je vyztužena, takže stále drží tvar. Tmavě šedé provedení této tašce dodá říz. Spojení elegance a originality – to vše nabízí toto zavazadlo.

 

 

 

Malá dámská světle hnědá kabelka – Enrico Benetti Inna

Tato drobná kráska může dotvořit váš volnočasový i pracovní outfit. Má světle hnědou barvu, která by se dala přirovnat k odstínu camel. V hlavní kapse uzavíratelné zipem se nachází další dvě kapsičky na drobnosti. Zepředu pak taška obsahuje ještě další tři přihrádky, jednu volně dostupnou, dvě se zipem. Do této kabelky se vám jistě vejde vše potřebné. Výhodou tašky je taky nastavitelný popruh crossbody, který díky své variabilitě sedne každé postavě. Otestujte tuto praktickou malou elegantní kabelku. Její odstín bude skvěle ladit k jarním dnům.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *