Mladší generace vyrůstá na skate a street stylu

Jiný člověk, jiný styl. Jak se říká – sto lidí, sto chutí, sto stylů. Současní čtyřicátníci nikdy nepochopí, proč mladí lidé nosí to, co nosí, stejně jako mladí lidé nepochopí nikdy to, co nosí lidé starší. Konkrétně móda mladší generace se neustále mění, teenageři a lidé do třiceti let se nechávají inspirovat youtubery, kteří je provází jejich životem. Otázkou je, co je to vlastně street a skate styl a jaké značky do těchto stylů spadají?

Skate a street styl je především pohodlná móda, která není nijak předepsaná, možná proto je u mladé generace tak populární. Jelikož je to móda, která nemá pravidla, mladí lidé ji rádi nosí. Jaké kousky oblečení do tohoto stylu spadají?

Především se jedná o volná trička, pohodlné skate boty, které už nemusí mít jenom rovnou podrážku, jako to bylo dřív. Do těchto stylů spadají i oblíbené tepláky či pohodlné džíny či kšiltovky s rovným kšiltem. A jaké značky do skate a street stylu spadají?

Nadčasová značka DC

Do skate a street stylu spadá i nadčasová americká značka DC.  Celým název značky zní „DC Shoes“ a zaměřuje se především na boty. V nedávné době se však nabídka rozrostla i o čepice či batohy, které jsou u mládeže velice oblíbené. Pojďme se však zaměřit především na boty, které byly to první a hlavní, co značka začala vyrábět. Jsou vyráběny hlavně pro extrémní sporty, jako je právě skateboarding či snowboarding.

Zamilujte se do Vans

V současné době je značka Vans velice populární. Je oblíbená nejen u mládeže či u skateboardistů, pro něž byla značka původně určena, ale i u starší generace. Značka se zrodila v jižní Kalifornii už v roce 1966. Z počátku se jednalo o značku navrhující obuv s diamanty, jenže jelikož si ji zamilovali především skateboardisti, kterým se podrážka posetá diamanty rozpadla, boty se přizpůsobily a začaly se vyrábět v podobě, v jaké je známe dnes.

Obě značky naleznete v každém skateshopu.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *