Oblečte svůj tým od hlavy až k patě

Chcete své firmě udělat jméno? Prezentovat ji širší veřejnosti pomocí propagačních materiálů? Jste součástí sportovního týmu a chtěli byste se vybavit společným reprezentačním oblečením? Nebo snad máte v plánu obří objednávku triček pro celou školu? Pak čtete správný článek.

Je asi jasné, že každý propagační materiál by měl podnik nebo organizaci ukázat v tom nejlepším světle. Základem je správné logo a text, který na oblečení nebo doplňky necháte natisknout. S nápisy to nepřehánějte, v tomto ohledu platí, méně je více. Pokud nechcete zůstat jen u loga, přidejte stručný text nebo vhodný motiv.

Barvy potisku by měly kontrastovat s barevným výběrem předmětu. Logo přece musí být pro oči zřetelné i z dálky. Pokud zvolíte bílé nebo černé oblečení, dobře bude působit dvoubarevný potisk, který dělá propagační kousek zajímavějším. V jiných případech je ideální celý potisk sladit do jediné barvy.

Při výběru je dobré zaměřit se na účel reklamního materiálu. Kolegové z vaší firmy si zaslouží propracovanější modely oblečení z kvalitních látek, které se nevytahají a vydrží nespočet praní. Slušivě a profesionálně mohou vypadat například polokošile. Jejich střih působí elegantně i šik.

Reklamní předměty je vhodné darovat i lidem, kteří nemají s vaší firmou nic společného. Nejlépe působí běžná trika, neboť se na ně skvěle umisťuje reklama. Nabídněte předměty s logem jako ceny do tomboly nebo je rozdávejte na velkých akcích. V tomto ohledu rozhodně není nutné nabízet lidem košile za několik set. Postačí vám oblečení nižší gramáže, za které zaplatíte jen něco málo přes sto korun. Co takhle pánské tričko SOLS v módní khaki barvě nebo elegantní a kvalitní dámské tričko Fushion ADLER?

Pokud hledáte reklamní předměty, které budou reprezentovat váš tým při sportu, volte prodyšné, lehké sportovní oblečení s elastanem, který zajistí komfortní nošení a dodá každému kousku pružnost.

Propagační materiály se vyplatí objednávat u jednoho prodejce, který vám poskytne velkou možnost výběru z nejrůznějších kousků oblečení a ještě zajistí potisk. Jednou z takových firem je internetový obchod aroshop.eu.

AROSHOP byl otevřen v květnu roku 2006 jako jeden z prvních obchodů, který nabízel reklamní oblečení všem bez jakéhokoliv omezení.

Na webových stránkách internetového obchodu, které jsou denně aktualizovány, naleznete přes sto značek reklamního textilu.

V současné době si zboží e-shopu objednávají firmy, reklamní agentury, taky sportovní oddíly nebo školy či organizace jak z České tak Slovenské republiky. Škála dodávek je opravdu široká, svědčí taky o kvalitě, kterou AROSHOP poskytuje.

Oblečení seženete ve všech velikostech až do rozměrů odpovídajících 6XL.

Jistě vás potěší i přívětivé ceny veškerého zboží. Společnost vyřizuje objednávky pro velké firmy, ale i pro jednotlivce.

Hledáte dárek pro svého blízkého? Co takhle potěšit ho originálním kouskem oblečení s unikátním motivem. V aroshop.cz vyberete originální potisk pro pivního specialistu nebo oslavence kulatin. Na předmět si však můžete samozřejmě taky nechat natisknout svůj vlastní potisk.

Zdají se vám reklamní trička moc okoukaná? Pak vás jistě potěší nabídka ručníků, osušek a županů nebo třeba deštníků. Navštivte internetový obchod aroshop.eu s dvanáctiletou tradicí a vyberte si takové reklamní oblečení, jejichž kvalitu a design vám budou mnozí závidět.

Svou zásilku si budete moci vyzvednout na jednom z téměř 2000 výdejních míst. Platit můžete dobírkou, bankovním převodem i kartou přes GoPay bránu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *