V pražském hotelu Four Seasons proběhla módní přehlídka Marina Rinaldi

Přehlídka značky Marina Rinaldi, určená pro ženy kypřejších tvarů, se konala již po několikáté v krásných prostorech hotelu Four Seasons a představila kolekci podzim/zima 2014-2015.

Akci uvedla Hanka Křížková, zpěvačka a herečka, která má tuto značku v oblibě.

Přehlídka začala zajímavou přednáškou produktové manažerky – Enrica Carretti, která se spolupodílí na vytváření kolekcí pro značku Marina Rinaldi a přiblížila klientkám celý proces výroby hlavně vybraných ikonických produktů jako kabát Marina Rinaldi, parka anebo trench coat této značky.

Kolekce Marina Rinaldi podzim/zima 2014 -15 si pohrává s nejrůznějšími kombinacemi. Přirozená, sofistikovaná a svůdná elegance monacké kněžny Grace Kelly inspirovala elegantní část kolekce podzim/zima 2014-15 z dílny značky Marina Rinaldi. Dokonale zpracované modely, z kterých vyzařuje luxus, zdobí bohaté krajky, delikátní výšivky a zdobné aplikace. Metropolitní elegance se promítá do potisků se zvířecími motivy a motivy techniky graffiti.

Kabáty i péřové bundy navržené pro zimní sezónu zajistí větší teplo i v těch nejchladnějších dnech.

Střihy kopírující postavu a nadčasové barvy jako černá, slonová kost a šedá z kabátu udělají „ten jedinečný“ kabát.

 

Marina Rinaldi zůstává věrná své vlastní identitě – je to značka, která se věnuje skutečné, radostné, sebevědomé žene – a po třetí sezónu v řadě zakládá svou image na tvrzení, které se nyní již proměnilo v claim značky: “Ženy jsou zpátky! – Women are back! “.

Všechny modely podtrhly na mole ženské křivky a znovu dokázaly, že “Styl není o velikosti, ale o postoji.”

 

Obchod této značky najdete v Široké 10, Praha 1.

Další informace či fotografie Vám poskytne:

Jana Jusková – juskova@maxpraga.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *