Jeden obraz vydá za tisíc slov.

Právě jste si přečetli jedno ze sta neobyčejných čínských přísloví. Každý obraz má svůj příběh. Mějte kolem sebe ty nejkrásnější zážitky neustále. Jak? Stačí si domů pořídit obraz přímo na míru dělaný z vaší oblíbené fotografie. Ve fotoobrazu najdete spoustu dalších dějových linií, každý nový pohled na něj vám přinese další vzpomínku. Nenechávejte fotografie zavřené v počítači. Těšte jimi své oči každý den. Podívejte se na FB kanál fofr-obrazy.cz a zjistěte, jak dobře taková bytová dekorace může vypadat.

 

V současné době prosazují interiéroví designéři hlavně jednoduchost. Prý v každém bytě postačí mít pár doplňků, pokud možno sladěných ve stejném duchu. Jestliže ale chcete svůj domov zútulnit a dodat mu příjemnou rodinnou atmosféru, zkrášlete jednu z vašich zdí fotoobrazem.

 

 

Fotografie na velkém plátně jsou výborným řešením, pokud v bytě potřebujete zaplnit prázdné prostory. Vyberte vaši foto oblíbenkyni a nechte ji zpracovat na obraz. Před objednávkou myslete na správný výběr fotky. Vámi zvolená fotografie by neměla obsahovat žádné důležité prvky u hran. Koncové části fotografie nanesené na plátno budou totiž zahnuty za okraj obrazu.

 

Nemůžete si vybrat jeden snímek? To vůbec nevadí! Objednejte si několik obrazů menších rozměrů a vytvořte z nich mozaiku. Nemusíte zůstávat jen u kousku stěny, fotografie přidejte klidně na několik míst v místnosti.

 

 

Při upevňování obrazů nezapomínejte na to, že fotografie by spolu měly barevně ladit. Obecně platí, že pokud je váš interiér veden do studena, můžete ho obrazem vybarvit do teplejších tónů. Ty však musí stejně držet hodící se linku s ostatními. Pokud má váš pokoj odstíny teplé, obraz může být klidně i ledový. V případě, že se vaše zdi nechlubí jinou barvou než bílou a interiér není taky zrovna barvitý, pak nasaďte obrazu pořádné grády a rozbijte jednotu a obyčejnost celého prostoru. Máte po pokoji rozmístěno již dosti barev? Nic vám nebrání v tom, abyste ze svých snímků udělali černobílé dílo.

 

Všechny obrazy v místnosti by měly být čitelné, hlavně pokud jde o fotografie. Nevybírejte takové fotky, které jsou rozmazané nebo i ze vzdálenosti půl metru těžko rozluštitelné. Správný výběr je důležitý, obrazy by v žádném případě neměly působit rušivě.

 

 

Teď už jen postačí správně snímky poskládat a vytvořit luxusní designový pokoj, který vám i kdejaký dekoratér bude závidět. Proměňte zdi svého domu ve výstavní síň.

 

Zaujala vás myšlenka fotoobrazů? Zavítejte na internetové stránky www.fofr-obrazy.cz. Zjistíte třeba, že fotografie může být nanesena nejen na profesionály vyhledávané matné plátno, ale taky na pololesklé plátno, které se nejvíce hodí právě na černobílé snímky. Přečtěte si na webu kompletní informace o produktech, ať vám nic neunikne. Objednejte si vhodný doplněk do interiéru za příznivou cen ještě dnes! Český výrobce obrazů na plátně FOFR OBRAZY udržuje vysokou kvalitu tisku a materiálů a patří k nejlevnějším hráčům na trhu.

 

Tip: Už nevíte, čím neustále obdarovávat své blízké? Vyberte fotografie a objednejte pro ně unikátní fotoobraz, který zahřeje u srdce pokaždé, když se na něj dotyčný podívá. Není nad to vzpomínat na skvělé chvíle každým dnem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *