Finále soutěže Tvář Scarlett již počtvrté!

Vyznáváte také krásné ženy a nezáleží vám na výšce, mírách či váze? Pak jistě i vás zaujme soutěž, která se v této chvílí blíží svému tradičnímu dubnovému finále!

Finále soutěže Tvář Scarlett již počtvrté!

Již 21.4.2018 od 18:00 v Sále města Sezemice bude porota složená ze zástupců partnerů soutěže a odborníků na slovo vzatých rozhodovat o tom, která ze soutěžících získá hlavní titul Tvář Scarlett 2018.

Snímek obrazovky 2018-02-28 v 7.49.04

Kromě toho se v rámci finálového večera rozdají korunky pro vítězky titulu Scarlett Junior 2018 v kategorii dívek ve věku 18 až 25 let a také se bude rozhodovat o vítězce titulu Scarlett Mini 2018 v kategorii, ve které soutěží děvčátka ve věku 7 až 12 let.

Mimi

Přípravy na finále této soutěže pro ženy bez omezení horní hranice věku, bez požadavků na míry, výšku či váhu, právě vrcholí.

Soutěžící hlavních kategorií mají za sebou nespočet seminářů a soustředění, ve kterých se zdokonalovaly nejen v tom, jak být samy se sebou spokojené a jak působit co nejlépe na své okolí, ale také v tom, jak chodit po mole a předvádět modely oděvních značek a prezentovat sebe a oblečení na fotografiích.

Snímek obrazovky 2018-02-28 v 7.37.13

Cílem celé této soutěže je zvednout sebevědomí ženám a dívkám a ukázat světu, že k tomu, aby žena či dívka byla přítažlivá není potřeba mít míry top modelky!

Přijďte se i vy podívat na finále soutěže a podpořit tak finalistky všech kategorií, které se již půl roku společně připravují na tento finálový večer!

V rámci finálového večera obecenstvo může zvolit svoji favoritku a pomoci ji tak získat titul Scarlett Publikum 2018! Samozřejmě již nyní je možné svoji favoritku podpořit v SMS hlasování o titul Scarlett Sympatie 2018.

Nenechte si ujít tento kouzelný večer plný krásných žen, zajímavých hudebních vystoupení (Leona Šenková, Hluboká orba) módních přehlídek (Pelerin, Bellazu, Primigi, Litex, Svatební studio Elen) a tanečních vystoupení (HPM Studio).

A MOŽNÁ PŘIJDE I KOUZELNÍK!

PLAKÁT KOMPLET_2

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *