Jak si správně vybrat modelingovou agenturu?

V kariéře modelky je jeden zásadní krok, který ovlivní celou její kariéru. A vlastně i fakt, zda tě nějaká kariéra čeká.

8 DŮLEŽITÝCH ZÁSAD DOBRÉ AGENTURY:

➤ Najdi si na internetu výpis z obchodního rejstříku vybrané agentury. Zjisti si, zda je výpis bez závad a zda agentura nesměřuje k bankrotu.

➤ Vlastní fotoateliér je základem profesionální modelingové agentury. Můžeš se také zúčastnit fototestů a nechat si nafotit profesionání prezentační fotografie. Určitě neváhej a využij Open Call, neboli den otevřených dveří pro začínající modelky, kdy se i ty můžeš přijít podívat a posoudit.

➤ Všímej si, jak s tebou zaměstnanci agentury komunikují. Můžeš se do agentury v pohodě dovolat? Jsou schopni odpovědět na všechny tvé otázky, případně mají na svých webových stránkách odpovědi na nejčastější dotazy tzv. FAQ? Mají zastoupení i v dalších zemích EU?

➤ Reprezentuje profesionální modelky, z nichž je alespoň jedna mediálně známá nebo vyhrála v soutěži krásy titul Miss.

➤ Funguje na vlastních webových stránkách, které působí moderně a cool. Zde jsou uvedeny veškeré pracovní kontakty, adresa sídla a ostatní důležité informace.

➤ Má svou profesionální historii a tím vybudovanou databázi českých i zahraničních klientů. Někdy však i několikaletá působnost na trhu není zárukou kvality, záleží především na aktivitách managementu. Určitě je dobré se podívat na reference klientů a fotografie z pořádaných akcí.

➤ Zkus si zjistit, zda se vedení a hlavní management a tým agentury často nemění. Pokud ano, pravděpodobně není všechno v pořádku.

➤ Najdeš ji na Facebooku nebo na Youtube, kde pravidelně aktualizuje novinky a videa z akcí a módních přehlídek.

Zdroj: www.jenproholky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *