MISS UNIVERZITY KARLOVY 2013 – UNIVERZITA BUDE VOLIT SVOU MISS

3. ročník největší a nejkrásnější klubové akce studentů Univerzity Karlovy pomalu míří k finále. O tom, které studentce letos připadne titul a korunka Miss Univerzity Karlovy, rozhodne odborná porota v rámci finálového galavečera 29. listopadu 2013 v pražském klubu Roxy. Akce se koná pod záštitou starosty Prahy 1 Oldřicha Lomeckého.

V závěru října se nevolilo jen u volebních uren, ale také v prostorách krásného hotelu Andel’s na Praze 5, kde konal se totiž dlouho očekávaný casting Miss Univerzity Karlovy. Z něho vzešla osmička finalistek, které se v pátek 29. listopadu 2013 od 19 hodin utkají v pražském klubu ROXY o designovou korunku a titul Miss Univerzity Karlovy 2013. Kromě mety nejvyšší se krásné studentky utkají i o tituly: Múza UK, Miss Sympatie a Miss Internet.
Během finálového večera zahrají kapely Midi Lidi, Marpo & MC Wohnout, DJ N´zym, Dj Nimand. Chybět nebude ani oblíbená promenáda v plavkách a samozřejmě vyhlášení a předání všech cen.

Nejlevnější vstupenky jsou v předprodeji za 129 korun, nejdražší VIP pak za 699 korun. Cena na místě se liší pro studenty podle času příchodu (149 a 179 korun) a ostatní pak za 249 korun.

Foto z castingu na Miss UK, kde se vybírala finálová osma.
Foto z castingu na Miss UK, kde se vybírala finálová osma.

Dívka pro korunku se bude vybírat z těchto osmi jmen:
1. Dana Halušková – Filozofická fakulta
2. Dominika Fousová – Farmaceutická fakulta
3. Irina Gavrish – Pedagogická fakulta
4. Klára Biskupová – Právnická fakulta
5. Lucie Sovová – Fakulta humanitních studií
6. Markéta Majerová – Filozofická fakulta
7. Michaela Buchtová – Pedagogická fakulta
8. Naratuya Dashbayar  – Filozofická fakulta

Výherkyně čtyř kategorií se mohou těšit na hodnotné ceny:
iPad od společnosti Qstore, poukaz na oblečení značky Replay,seskok padákem do společnosti Skyservis, vlasovou kosmetiku od společnosti Matrix, vstupenky do posilovny Pure Jatomi, společnost Coty věnuje pro vítězky dárkové balíčky dekorativní kosmetiky Astor.

Více informací na www.missuk.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *