FINÁLE SOUTĚŽE TVÁŘ SCARLETT 2016 – 23.4.2016 OD 18:00

DNE 23.4.2016 OD 18:00 PROBĚHNE FINÁLE SOUTĚŽE TVÁŘ SCARLETT 2016 V PARDUBICKÉM DOMĚ TECHNIKY.

 

Soutěž krásy Tvář Scarlett proběhne letos již podruhé. Opět vyzvala dívky a ženy, aby se zúčastnily této soutěže, ve které není předepsána výška, váha, věk, míry či snad stav nebo národnost soutěžící.

Tvář Scarlett hledá ženu, která má touhu se rozvíjet a v životě uspět, ať už jako profesionálka v kariéře či v osobním životě. Samozřejmostí je, že soutěž se zaměřuje na zdravý životní styl, ať už se jedná o dostatek pohybu či správné stravování nebo péče o svoji vizáž. Jediné omezení pro přihlášené dámy je spodní věková hranice, která je stanovena na 15 let. Vítězky soutěže Tvář Scarlett 2016 budou reperezentovat po dobu jednoho roku tuto soutěž  celou společnost Scarlett, která provozuje modelingovou agentru Scarlett Models a podnikatelský klub SMART.

Z přihlášených soutěžících vybrala odborná porota na castingu, který se konal v listopadu 2015 dvanáct finalistek, které se nyní připravují na závěr soutěže. Přípravy probíhají formou workshopů a módních přehlídek. Vrcholem příprav je pak soustředění, jež proběhne začátkem dubna v krásném hotelu ADAM ve Špindlerové Mlýně. O tom, kdo získá titul Tvář Scarlett 2016 rozhodne porota a to při finálovém galavečeru dne 23.4.2016 v pardubickém Domě techniky. Součástí gala večeru bude dražba šatů, které ušije a věnuje módní návrhářka Tereza Havránková, značka SHIU. Vydražená částka poputuje na léčbu Terezky Vargové z Chrudimi, kterou společnost Scarlett dlouhodobě podporuje.

Finálový galavečer bude nejen prezentovat krásu, nadání a pohotovost dvanácti finalistek, ale také významné hosty, kterými jsou herečka a zpěvačka Anna Polcarová, finalistka Československé SUPERSTAR 2009 Leona Šenková, fantastická zpěvačka Jana Kociánová a v neposlední řadě úžasný Petr Štolba alias PEKAŘ.

1622794_1092652644110845_1457852951573195013_n

Závěrečná párty určená finalistkám, porotě, partnerům soutěže a VIP hostům se uskutečný v nádherné stylové restauraci TIBURON v Pardubicích.

Generálními partnery této soutěže se staly společnosti Hotel Adam, ve kterém se finalistky budou připravovat na finálový večer a dále skupina METROPOL.

Mediálními partnery jsou Fénix Radio, České Modelky s.r.o., Světem Módy, Pardubice ŽIVĚ a FASHIOM MODELS.

Hlavními partnery soutěže jsou ePretty, Penzion Café City, CLARRA FASHION, BOZET, MARRY KAY, VIP PRÁDLO A OAZA.

Mezi další společnosti, které podpořily soutěž, patří ABC Dieta, FORTUNA, EMPORIO EXCLUSIVE, vizážistka Veronika Janouchová, Silver Spa Salon, Frutiko, STOKLASA, Lilien Czech, fotograf Tomáš Záleský, AnetDekor, OKG, TianDe, Martina Šuhájková a další.Tvář Scarlett_logo_final

Více zde: http://www.klub-zen.cz/tvar-scarlett/tvar-scarlett-2015/a2016/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *