Barevná typologie aneb co na vás prozradí vaše oblíbená kabelka?

Jakou kabelku nosíte nejraději? Červenou nebo modrou, hlavně ať je barevná? A nebo naopak nedáte dopustit na tmavé odstíny, ideálně černou barvu? Barevný odstín vaší kabelky na vás může ledacos prozradit. Vidíte se ve vašich oblíbených barvách? Má barevná typologie pravdu? Přesvědčte se. Článek se zaměřuje na nejnošenější a nejvyhledávanější barvy kabelek.

 

Bílá

Bílá barva z jedné strany symbolizuje nevinnost a jasnost. Je představitelkou harmonického života. Jestliže ráda nosíte bílou barvu, máte pravděpodobně sklony k perfekcionismu a nesnášíte sebemenší chyby jak na sobě, tak i na druhých. Máte smysl pro pořádek. O tom s jistotou vypovídá i samotná volba bílé kabelky. Kdybyste věděla, že svou kabelku ušpiníte za týden k nepoznání, jistě byste nevolila tuto barvu, že?

Černá

Černá barva je v naší kultuře pokládána za symbol formálnosti. S tím souvisí i velká tajemnost. Není pro vás důležité, aby lidé věděli podrobnosti o vašem životě, právě naopak. Velmi si užíváte, když o vás nikdo neví téměř nic. Černá znázorňuje nejen vaši tajemnou stránku, ale taky skrytou energii, kterou jste schopna ze sebe vydat i v tom nejméně předpokládaném okamžiku. Tato barva vám umožňuje zůstat sama sebou. Černé kabelky jsou nejvíce nošenými taškami vůbec. Co myslíte, vypovídá to něco o ženách nebo si jen většina z nás užívá toho, že se černá barva hodí ke všemu?

 

Šedá

Nositelky šedých doplňků jsou často nerozhodné osoby. To se není co divit, vždyť se pohybují přesně mezi bílým závojem čistoty a tajemnem. Máte talent se přizpůsobovat. Když nosíte šedé oblečení včetně kabelky, nemusí nutně platit, že jste bojácná a nenápadná osoba. Sice si držíte odstup, ale každého člověka umíte bez výjimky přivítat s otevřenou náručí.

 

Hnědá

Možná vás překvapí to, že hnědé kabelky jsou druhou nejkupovanější variantou dámských doplňků, alespoň tedy zde v České republice. Milovnice hnědé jsou přívětivé, dobrosrdečné a přátelské osoby. Snaží se žít podle svých pravidel, ale nikdy nezabíhají do extrémů. Ženy s hnědými kabelkami nechtějí nijak vyčnívat. Umí se přizpůsobit okolí. Hnědá kabelka se stala minulý rok dokonce nejnošenějším modelem zimy. Mohli jste ji spatřit v kombinaci se stejnobarevnými kozačkami. Jak hodnotíte tyto modely? Jsou nenápadné nebo se vám zdá, že spíše vyčnívají mezi černou klasikou?

 

Červená

Červená kabelka spolu s červenou rtěnkou tvoří zkrátka ohromující kombinaci. Některé ženy barvu nosí zejména se záminkou upoutat opačné pohlaví. Červená symbolizuje sílu a energii nositelky, ale nesmí se to s ní přehánět. Nebojte se zvolit neutrálně vybarvený outfit s pestrou červenou kabelkou. Zazáříte. Je fakt, že červená barva vyjadřuje taky pěkně velkou tvrdohlavost. Shledáváte se v této sex-appeal barvičce?

 

Modrá

Modrá barva se ve většině případů chová nenápadně a taková chce být i její nositelka. Modrá kabelka dodá vašemu outfitu šťávu, ale nepřinutí vás vyčnívat. Milovnice modré jsou velmi intuitivní osoby, taky duše kamarádské a věrné. Pokud s často stresujete, modrá kabelka pro vás může být lékem. Pohled na tuto barvu totiž zahání vnitřní napětí a uvolňuje tělo.

Růžová

Pokud zbožňujete růžovou, je jasné, že jste plná emocí. Není vám jedno, co si o vás lidé myslí. Ženy nosí svou růžovou kabelku s touhou, že si do ní budou moci uložit něco zcela nepoznaného. Romantická gesta vás vždy dostanou.

 

 

Jakou barvu má vaše oblíbená kabelka?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *