Vtančete do sváteční atmosféry s L’Occitane a obdarujte své blízké voňavými dárky za zvýhodněné ceny

Vánoce se blíží a s nimi i štědrá nabídka od L’Occitane. Jako každý rok jsme pro vás a vaše blízké nachystali dárkové kazety a speciální vánoční balíčky za zvýhodněné ceny.

 

Udělejte pod vánočním stromkem radost svým blízkým kosmetickými dárkovými kazetami za zvýhodněné ceny nebo si vyberte z bohaté nabídky speciálních vánočních setů, které zahrnují krásné mini kompozice a dua či tria vašich nejoblíbenějších výrobků. Všechny dárky vám samozřejmě svátečně zabalíme, takže se nemusíte o nic starat. Vánoční balíčky koupíte ve všech prodejnách L’Occitane nebo na www.loccitane.cz, kde najdete přehled vánočních nabídek.

L’Occitane nabízí kvalitní kosmetické výrobky a vůně vyvinuté podle zásad fytoterapie a aromaterapie, jejichž složení je z velké části přírodní. Ingredience jednotlivých výrobků jsou silně inspirovány životem ve Středomoří – nechybí mezi nimi relaxační levandule, slaměnka s omlazujícími účinky, pokožku zvláčňující mandle, osvěžující verbena nebo třeba andělika se zázračnými schopnostmi hydratace. L’Occitane při výrobě používá také pečující fair trade bambucké máslo z africké Burkiny Faso.

image003image001

 

image005

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *