Vyzkoušejte elixír mládí Prime Renewing Pack

Vyzkoušejte elixír mládí Prime Renewing Pack od švýcarské značky Valmont, kterého se každých 15 minut prodá na světě jeden kus! 

Přestože švýcarská značka Valmont teprve před pár dny vstoupila na český trh, jejich světový bestseller Prime Renewing Pack slaví již 30 let od svého uvedení. Už v roce 1984 začaly ženy kupovat tento revoluční přípravek, který kombinuje vše, co se od kvalitní kosmetiky žádá. Prime Renewing Pack je komplexní omlazující koktejl, který okamžitě rozzáří vaši pleť, vyhladí drobné linky i hluboké vrásky a napraví veškeré nedokonalosti pleti – proto tento SOS produkt budete chtít mít vždy u sebe.

Valmont si ve všech svých produktech velmi zakládá na kvalitních ingrediencích a jinak tomu není ani u Prime Renewing Pack. Jeho anti-aging efekt je způsobený vysoce kvalitními ingrediencemi jako triple DNA, které stimuluje základní funkce pleti a napravuje veškeré její nedokonalosti. Dále liposom RNA je účinným aktivátorem poškozených buněk a v neposlední řadě je omlazující efekt docílen také díky peptidovému koktejlu, který kombinuje protivráskové peptidy s peptidy ženšenu a díky této úžasné kombinaci dochází ke stimulaci mikrocirkulace a k produkci kolagenu. Prime Renewing Pack není pouze omlazující péče, ale také péče s projasňujícím účinkem díky speciálním ingrediencím Titanium Dioxide a menthyl laktát, které pleť stimulují a posilují a zanechávají ji zároveň příjemně svěží a odpočatou jako po dlouhém spánku. Pleť je tak viditelně vyhlazená, napravená a projasněná.

Prime Renewing Pack je revoluční nejen svým obsahem, ale i použitím – můžete ho totiž používat hned třemi různými způsoby dle libosti. První způsob použití je okamžitá vzpruha pro unavenou pleť, tedy když chcete docílit během 5 minut zářivé a odpočaté pleti. Naneste ráno tenkou vrstvu Prime Renewing Pack na obličej a krk, nechte působit 3 – 5minut a poté odstraňte zbytky produktu vlhkým ručníkem. Druhé použití je rituálem na napravení poškozené pleti. Naneste ráno malé množství produktu Prime Renewing Pack na obličej a krk a zapracujte krátkou masáží do pleti. Poté pokračujte použitím vašeho oblíbeného krému. Posledním možným použitím je použití produktu jako masky pro vylepšení vzhledu pleti. Naneste tenkou vrstvu produktu Prime Renewing Pack na pleť a krk a krátkou masáží krém zapracujte do pleti. Nechte působit 20 minut a poté odstraňte zbytky produktu vlhkým ručníkem.

Produkt je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro starší typ pleti trpící na vrásky a dehydrataci a pro zašedlou a povadlou pleť.

Prime Renewing Pack (50 ml za 4 000,-Kč) je k dostání v salónu a butiku L´Eclat (Bílkova 16, Praha 1). 

image004image002

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *