Zkuste i Vy žhavou novinku !

Splashlights

Zkuste i Vy žhavou novinku.

Nejžhavější trend na Jaro/léto 2014 je inspirován září reflektorů z hudební a modní scény. Představte si zářící lesk a třpyt ve Vašich vlasech.

image001

 

Stejně jako toužíme mít vypadající přirozeně zesvětlené vlasy pomocí ombré či dip dye, chceme i aby naše vlasy byly stále lesklé. Tomu můžeme pomoci různými maskami a zábaly, ale proč nezkusit něco modernějšího a zajímavějšího. Zkuste pomocí barvy dostat do Vašich vlasů záři jako z módních přehlídek. Buďte jako v záři reflektorů  každý den a rozzařte i všední ulice. Vyberte barvy jaké jsou Vám milé a s chutí do toho. 🙂

image003

 

Ať už si vyberete z kteréhokoliv Splashlights ve všem budete zajímavá a budete vzbuzovat pozornost. Můžete si vybrat třeba jen pro oživení Fringelights. Pro jedinečnost Crowlights. K decentnímu vzhledu Vám dopomůže Spotlights. Pokud ale toužíte mít rebelský look pak by jste měla volit Boltlights. A že nevíte v čem se liší?! Následující řádky Vám to prozradí!

 

Fringelights

Jemný efekt světla.

 

Pokud nosíte rovné ofiny pak je Fringelights právě pro Vás. Kouzlo je v tom, že se odlesk vytvoří jen v ofině.

 

 Fringelights

image005

Crowlights

Výrazný efekt pro rovné i vlnité vlasy

Pokud nevíte v čem je Crowlights tak jedinečný, tak dávejte dobrý pozor. Pokud Vás nudí Vaše jednolitá barva, pak Crowlights ji udělá něčím originálním. Stačí přidat zajímavou a úplně odlišnou barvu do pěšinky a zvýraznit konturu obličeje. Tento výrazný efekt je vhodný pro rovné i vlnité vlasy, který dodává jemnost tváře. Pro klientky, které mají rádi volnost, nemají trpělivost na každodenní úpravu a přesto chtějí být zajímavé.

 

Crowlights

image007

Spotlights

Originální a sofistikovaný.

 

 Barevné světlo přes střední délky pro zářivý efekt.

Pokud patříte mezi lidi kteří se bojí změn a nebo se pohybujete ve společnosti, ve které si nemůžete dovolit nic extravagantního, pak je tu Spotlights. Jemná změna, které se nemusíte bát. Spotlights je vytvořený lesk ve vlasech s plynulými přechody. Tímto se inspiruje mnoho celebrit, jako třeba Kim Kardashian.

 

 

Spotlights

image013 image011 image009

Boltlights

Výrazná světla ve vlasech pro odvážné.

Pokud jste pro něco zajímavějšího než Spotlights volte extrémnější variantu. Boltlights se liší v tom že se netvoří plynulé přechody, ale vypadá jako by Vám vlasy projel světelný paprsek. Tímto se nechala inspirovat i zpěvačka Caroline Polachek.

image015

 

 Autorka: Hana Vlčková, vlasová stylistka salonu For-All

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *