TOP 5 „SVATEB NA KLÍČ“, KTERÉ NEVYMYSLÍTE

Každý pár touží po tom, aby se na jeho svatbu dlouho vzpomínalo. Některé jdou ještě dál a chtějí dokonce své okolí šokovat nezapomenutelným zážitkem. Přečtěte si následujících 5 příběhů, kdy se jim to povedlo! Některé jsou roztomilé, jiné vyloženě tragické. Na takové svatby na klíč jsou opravdu krátké i ostřílené agentury.

  1. Svatba v márnici: Ir Kevin Lavelle se v pouhých 29 letech stal obětí války gangů, když jej devět mužů umlátilo železnou tyčí. Zanechal po sobě dvě děti a snoubenku Michelle Thomas, která si po této tragédii prošla peklem. Kevin se přitom zrovna nacházel mimo domov kvůli práci, která mu měla zajistit finance na jejich svatbu. Příběh tohoto páru je důkazem, že láska vytváří silnější pouto než smrt. Truchlící snoubenka se totiž rozhodla, že se za svého partnera vdá posmrtně! Shromáždila proto členy obou rodin a nejbližší přátele v márnici, kde bylo Kevinovo tělo uloženo, a posmrtně vstoupili do svazku manželského. „S Kevinem jsme od toho dne svoji. Myslela jsem si, že svatba bude nejlepším zážitkem v mém životě, místo toho je ale tím nejsmutnějším,“ popisuje své pocity Michelle. Obřad provedl katolický kněz z místního kostela, který požehnal svatebním prstenům. Ten ženichův byl nasazen na Kevinovo těla v rakvi a byl pohřben společně s ním.

 

  1. Svatba mezi žraloky: Za svatební obřad, který uspořádali April Pignataro a Michael Curry, by se nemusel stydět ani Bear Grylls! Snoubenci dlouho pokukovali po způsobu, kterým velký den ozvláštní. A vzhledem k tomu, že spolu sdílí nadšení pro potápění, tak jim nakonec padl do oka místní mořský svět – rozhodli se jej ale využít netradičním způsobem. V den D si na sebe nevěsta oblékla bílou potápěčskou kombinézu, zatímco ženich zvolil černou variantu. Společně se nechali v železné kleci ponořit do nádrže se žraloky, kteří se tak stali svatebními hosty. „Oba milujeme vodu a oceán. Takže ano, když nás napadlo vzít se pod vodou, navíc obklopeni žraloky, věděli jsme, že to je poněkud nevšední, ale zároveň to perfektně vystihuje, kdo jsme,“ svěřil se Michael televizi NBC. A kam zmizeli ostatní hosté? Ti sledovali celý ceremoniál přes sklo akvária, zatímco veškerou komunikaci s knězem vyřešili pomocí vysílaček.

 

  1. Květinová svatba: Svatba významným způsobem naboří rodinný rozpočet. Číňan Xiao Wang ale rozpočet dost přečerpal, a to na jedinou položku! Pro svoji snoubenku pořídil 99 999 červených růží, zaprvé jelikož je má ráda, zadruhé protože číslo 999 v Číně považují za šťastné. Pro radost své nastávající neváhal utratit celou roční výplatu a dopravu na místo musely zajistit tři desítky aut. „Věděl jsem, že Liu miluje tuhle odrůdu růží a díky tomu nápad postupně uzrával. Udělal bych to klidně znova, abych viděl její výraz ve tváři, když viděla tu přijíždějící kolonu,“ vzpomíná ženich. A aby toho nebylo málo, částku v hodnotě 20 procent ceny růží Wang daroval na charitu, aby si pojistil šťastné manželství ještě víc!

 

  1. Nahatá svatba: Pokud rádi soutěžíte, dávejte pozor obzvláště v Austrálii! Může se vám totiž lehce stát, že vyhrajete svatbu zdarma – s ošemetnou podmínkou. To ale vůbec nerozhodilo fitness trenérku Ellie Barton a jejího snoubence Phila Hendicotta. Když se dozvěděli, že za svatbu nebudou muset platit, pokud ji absolvují úplně nazí, neovládlo je zděšení, ale nadšení. Po výhře ihned kontaktovali osobního kouče, s kterým každý den cvičili, aby jejich těla vypadala na svatbě dobře a vysportovaně. “Když jsme měli první sezení, řekla jsem mu: ‚Ok, chci abychom zapracovali hlavně na břišácích a zadku.‘ Od té doby trpím každé ráno,“ směje se Ellie. Vzali se za účasti 250 (oblečených) hostů. Pár pokrývek však nakonec použít mohli – Phil měl na hlavě černý klobouk, zatímco Ellie zakrýval obličej svatební závoj.

 

  1. Svatba s novými přáteli: Svatební koordinátor má za úkol zajistit, aby ve svatební den proběhlo vše, tak jak má. Občas se ale stane něco, na co důkladné přípravy ani zkušenosti nestačí. Sandy Malone, majitelka svatební agentury v Puerto Ricu, vzpomíná na jeden takový zážitek, který ozvláštnil první tanec mladého páru. Po několika úvodních melodiích se nad jejich hlavami vynořila vyhlídková helikoptéra plná turistů! Místo odletu se se zaparkovala opodál a vytrvala až do konce tance. Prvotní zděšení, kterému novomanželé propadli, ale zahnal DJ tím, že vyhnal hlasitost doprava. Nejenom, že se nakonec tanec vydařil, ale vysloužili si od vrtulníku zasalutování. Když pak společně novým kamarádům zamávali, vznášedlo zase zmizelo neznámo kam.

Podobné příběhy jsou tak osobité, že je těžko zažijete i vy. Jak ale ukazuje pořad stanice TLC Já chci takovou svatbu (I Want THAT Wedding), jehož premiérovou řadu můžete sledovat od 21. srpna 2018 od 22:00, očekávání snoubenců se často nedrží při zemi. Nevěsta a ženich se totiž ne vždy shodnou na tom, jak pompézní jejich svatba bude. Musejí se proto setkat na půl cesty. Divoké fantazie často musí krotit právě svatební koordinátoři, kteří se tak často dostávají do role vztahových psychologů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *