ŽENICH A NEVĚSTA ČASTO NESDÍLEJÍ PŘEDSTAVY O SVATBĚ. KDY JE ČAS POVOLAT PROFESIONÁLA?

Sny nevěsty o její svatbě se často míjejí s představou ženicha nebo obou rodin. Mírnit očekávání snoubenců se tak může stát úkolem pro zkušené svatební koordinátory. Aby se nedostali jen do role bořičů snů, využívají své dlouholeté praxe a schopnosti naplánovat celou událost do nejmenších detailů. A pohlídat také finance, které jsou častou slabinou svatebních příprav. Nový pořad stanice TLC Já chci takovou svatbu (I Want THAT Wedding), jehož první díl mohou diváci sledovat 21. srpna ve 22:00, ukazuje, jak moc se přání od skutečnosti mohou lišit, a co dělají ostřílení koordinátoři, aby takové krizovky vyřešili.

Svatební den je jeden z nejdůležitějších v našem životě, a proto k němu řada nevěst upíná všechna očekávání. Zkrátka chtějí, aby vzpomínky a zážitek byly dokonalé. S největším dnem se ovšem pojí velké finanční náklady. Svatebním rozpočtem zatočí sama svatební hostina, nemůžeme ale zapomínat na další položky vytoužené svatby. Co si vzít na sebe? Na svatebních prstenech není radno šetřit a nevěsta musí být samozřejmě nejkrásnější! Zapůjčení svatebních šatů se může vyšplhat na stotisíce korun, pokud uvažujete rovnou o koupi, tak vězte, že nejdražší svatební šaty, zdobené diamanty, stály bezmála 12 milionů dolarů! A pak je třeba zaplatit také kameramany, fotografovy, výzdobu, kytici, ubytování hostů nebo svatební dorty. A tím výčet zdaleka nekončí.

Aby se z vašeho dne nestala katastrofa, povolejte na pomoc agenturu. Svatební koordinátoři mají profesionální historii. Platíte jim za to, aby se obřad, hostina i večerní zábava odvíjela tak, jak si přejete. Pomohou vnést řád do chaosu, mají osvědčené kontakty na dodavatele, zvládnou vyjednat lepší ceny, obstarají veškerou administrativu. Hlavní úlohu však samozřejmě hrají během samotného svatebního dne, protože pomohou sejmout stres z beder budoucích novomanželů a zamezit zběsilému pobíhání svatebčanů a řešení nenadálých problémů.

TLC v pořadu Já chci takovou svatbu (I Want THAT Wedding) ukazuje, že svatební koordinátor musí fungovat i jako vztahový psycholog. Tým expertů si v něm bere na paškál vždy jeden pár snoubenců. A nenabízí jednu variantu, ale hned tři! Podíváme se s nimi nejprve na svatební den nevěsty, se vší pompézností a pohádkovými ideály. Odtud se plynule dostaneme do přízemnějšího světa – svatebního dne ženicha. A pak nám odhalí scénář, kde se snoubenci setkají ve svých očekáváních na půl cesty. Nebo bude nakonec vše úplně jinak?

 

 

Fotogalerie: https://drive.google.com/drive/folders/1ObHbF0aLnzeRS0qCIKMRG8rgb3bUnEnT

 

O TLC

TLC přináší pozoruhodné příběhy ze skutečného života, každý den prezentuje emoce, humor, naději a lidskost v různých žánrech pořadů, ve kterých uvidíte zajímavé rodiny, dojemné proměny a životní milníky. Od začátku roku 2017 dodnes se TLC řadí na šesté místo mezi komerčními kabelovými sítěmi u žen mezi 25–54 lety v hlavním vysílacím čase.

 

TLC je globální značka dostupná ve více než 89 milionech domácností v USA a 325 milionech domácností po celém světě. Diváci si mohou své oblíbené pořady užívat kdykoliv a kdekoliv prostřednictvím TLC GO – síťové nabídky TVE, která nabízí přístup ke kompletním řadám pořadů. Webové stránky TLC.com nabízí exkluzivní originální videa a přístup ke stránkám určeným fanouškům jednotlivých pořadů. Fanoušci mohou se sítí TLC komunikovat prostřednictvím Facebooku, Instagramu, Twitteru, Snapchatu a Pinterestu. TLC je součástí Discovery Communications (NASDAQ: DISCA, DISCB, DISCK), kterou sledují celkem až 3 miliardy diváků z více než 220 zemí. Uspokojuje touhu po poznání a baví diváky svými prvotřídními populárně naučnými, sportovními a dětskými programy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *