VICTORINOX CHRONO CLASSIC 1/100 – KLASIKA A INOVACE

VICTORINOX CHRONO CLASSIC 1/100 – KLASIKA A INOVACE

Letošní model Chrono Classic 1/100, neobyčejný analogový chronograf s přesností na setinu vteřiny, se pyšní novým elegantním stříbrným provedením. Skutečný přístroj pro měření času nyní kombinuje unikátní funkčnost s velmi elegantním moderním designem.
Číselník disponuje přitažlivou matnou povrchovou úpravou, která kontrastuje s lesklou vnější stranou. Pyramidální gilošované dekorace dvou rotačních disků vzdávají hold počátkům značky Victorinox: stejný gilošovaný vzor zdobí i původní armádní nůž. Tento víceúčelový model oplývá i dalšími poutavými stylistickými prvky, jako jsou hodinové indexy a závaží na červené sekundové ručce ve tvaru armádního nože.

Dvojím stisknutím korunky jsou hodinky Chrono Classic 1/100 transformovány do stopek přesných na setinu sekundy. Dva rotující disky těsně nad šestou hodinou analogicky zobrazují desetiny a setiny sekundy. Tento důmyslný mechanismus je unikátním prvkem švýcarského hodinového strojku FM13D quartz značky Soprod, se kterou Victorinox Swiss Army úzce spolupracoval po celou dobu konstrukční a výrobní fáze tohoto modelu.

Hodinky Chrono Classic 1/100 jsou dodávány s nerezovým náramkem nebo černým koženým páskem. Kožený pásek je vyčiněný nechemickou cestou, pomocí procesu šetrného k životnímu prostředí, a následně opatřen voskovou úpravou. Victorinox Swiss Army je jedním z mála hodinářů, kteří k ošetření kůže přistupují tímto ekologicky zodpovědným způsobem.

Model Chrono Classic 1/100 je důstojným následovníkem odkazu švýcarského armádního nože. Nová stříbrná edice splňuje praktické i funkční požadavky a přináší svěží kombinaci klasické elegance a inovativní technologie.

 

Hodinky stribrne            Hodinky

 

 

 

Pouzdro:
Nerezová ocel
Průměr 4mm
Safírové sklo odolné proti poškrábání s trojitou anti-reflexní úpravou
Voděodolnost do 100 metrů
Leštěná ocelová luneta

Číselník:
Stříbrný
Luminiscenční hodinové a minutové ručky
Závaží červené sekundovky ve tvaru švýcarského armádního nože
Setinový měřič a ukazatel datumu na pozici 6 hodin

Strojek:
Soprod SOP FM13D quartz
Funkce:
Hodinový, minutový a sekundový tachymetr umístěn na lunetě
Chronograf

Řemínek:
nerezový / černý kožený

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte:
Kateřina Mojdlová
Tel.: +420 732 404 632
Email: katerina@brandscom.cz

www.victorinox.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *