Pořad Světem Módy 13.2.2015 – E-shop České Hostesky, Modelky XXL už nejsou raritou

Pořad Světem módy můžete pravidelně 1x týdně sledovat na youtube video kanálu na https://www.youtube.com/playlist?list=PL2U09HOQBm5VHXbXURDU-6ZsfxtTTTLl_

Společnost České modelky s.r.o. nově spustila unikátní projekt pro firmy e-shop na hostesky, kde si do nákupního košíku pohodlně z Vaší kanceláře nebo z domova objednáte hostesky na Vaše eventové akce, promo akce nebo firemní akce!

Na webových stránkách www.ceskehostesky.cz se Vám zobrazí nabídka hostesek z mnoha měst z celé České republiky. Na výběr je více než 22 000 hostesek a více než 3000 hostesek na Slovensku a dalších zemích EU.

Zjistili jsme čím je tento projekt dále unikátní oproti konkurenci:

  • Největší výběr hostesek
  • Nejnižší ceny na trhu 140 Kč / hodinu
  • Neplatíte dopravu a jiné vícenáklady
  • Neplatíte ubytování
  • Hostesky v České republiky,Slovenska, Maďarska, Ruska, Itálie, Polska, Francie, Dánska

Společnost České modelky s.r.o. od roku 2006 působí jako společnost poskytující služby nejvyšší možné úrovně v profesionální organizaci obchodních a společenských akcí.

Při výběru hotesek pro vaše akce klademe důraz na profesionalitu, spolehlivost, úroveň vystupování, samostatnost, reprezentativní vzhled, jazykové znalosti a předchozí zkušenosti v hostesingu.

  • Naše produkce je Vám k dizpozici 7 dní v týdnu 24 hodin denně.
  • Vždy máme připraveny náhradní hostesky.

Společnost České modelky s.r.o. také poskytuje takzvaný full service např. v oblasti realizace promotion, golfů, společenských i eventových akcí (ochutnávky, road show, módní přehlídky, castingy).

V rámci doplňkových služeb zajistí i kompletní styling včetně líčení a účesů hostesek, fotografa a kameramana, kteří celou promo akci kvalitně zdokumentují pro další propagační a reklamní účely našich klientů.

Více informací a možnost objednání hostesek ONLINE na www.ceskehostesky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *