Nový video pořad Světem Módy se Stefanií Sussenbeckovou

Společnost České modelky s.r.o. přichází s novým video pořadem Světem Módy na e-magazínu Světem Módy, kterým Vás bude pravidelně provázet moderátorka Stefanie Sussenbecková.

Pořad Světem módy bude obsahovat nejaktuálnější novinky, zajímavosti ze světa módy a soutěží Miss, nové módní trendy a módy, také zajímavosti z oblasti stylistiky, focení a líčení. Nejste spokojená se svým stylem oblékání, potřebujete poradit, zajímá Vás kde budou castingy do soutěží Miss a nebo kam se jít podívat na módní přehlídku? Je to snadné, jsme tu pro Vás, sledujte náš nový pořad!

Máte se na co těšit.

Již brzy na našich webových stránkách v rubrice “Tv & Rádio” a také na video kanálu youtube.com

Stefanie Süssenbecková se narodila 30.12.1993 v Rakousku. Vystudovala základní školu v České republice v Otrokovicích. Po ukončení povinné základní docházky vystudovala střední průmyslovou školu polytechnickou ve Zlíně s v oboru ekonomika a podnikání. Úspěšně absolvovala modelingovou školu Studia 365 ve Valašském Meziříčí. Nyní spolupracuje se společností České modelky s.r.o. jako moderátorka módního pořadu. Mezi její záliby patří např. tanec, hudba, móda, jízda na kole, cestování a vaření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *