WERKS ™ 5.0 – REVOLUCE V BALENÍ ZAVAZADEL

WERKS ™ 5.0 – REVOLUCE V BALENÍ ZAVAZADEL

ZABALÍ VÍCE, VÁŽÍ MÉNĚ
5 ŘEŠENÍ, NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

Série zavazadel Werks Traveler ™ 5,0 byla navržena tak, aby obsahovala více prostoru při nižší hmotnosti. Inspirován vynalézavostí a multifunkčností původního švýcarského armádního nože, unikátní systém Pack More nabízí pět různých druhů řešení balení. To umožňuje, aby si cestující přepravili ty nejpodstatnější věci elegantně a bez omezení.

image1

Systém Pack More obsahuje pět různých řešení balení a dává na výběr celkem 32 možných konfigurací balení. Speciální děliče, které umožňují cestujícím skládat položky mezi rukojeťmi, vytváří rovnou plochu, která vede k organizovanému balení bez hrbolků. Odnímatelný vak na obleky, jež je k dispozici s nebo bez stojanu, obsahuje pěnové podložky, díky nimž lze redukovat nerovnosti při balení a umístění ve vaku.

Kolekce Werks Traveler ™ 5.0 dává cestovateli možnost, aby si při návratu z cesty přivezl více, než když odjížděl. Jednoduše připne, pomocí popruhu, na přední stranu výsuvné rukojeti další vak, který pojme až 30 liber (13,6 kg). Inovativní kompresní popruhy ve tvaru X zajistí vak a také minimalizují jeho obsah. Tyto vymoženosti, společně s expanzními zipy, umožňují, abyste si domů přivezli libovolný počet nových pokladů.

„Moderní cestující hledají chytré funkce, které se přizpůsobí jejich potřebám. Victorinox Werks Traveler ™ 5.0 spojuje vysokou funkčnost s inteligentním způsobem balení předmětů a umožňuje spotřebitelům pohybovat se mezi během služebních či soukromých cest s lehkostí. V současné chvíli nabízíme nejlehčí zavazadlo ve své kategorii, které představuje optimální řešení pro všechny cestovatele“, uvádí Carsten Kulcke, CEO Victorinox Travel Gear, považovaný za jednoho z předních expertů v oblasti cestování.

Werks Traveler ™ 5.0 váží méně než ostatní zavazadla ve své třídě, což znamená, že cestující si mohou na cesty zabalit více, aniž by utráceli za zbytečné poplatky na letišti. Hliníkovou rukojeť, nastavitelnou jedním dotykem, lze uzamknout do tří různých poloh, podle výšky cestujícího. Dvě kolečka umožňují plynulou, stabilní a tichou manipulaci s rádiusem pohybu 360° s nulovou hmotností v ruce. Žebrovaná rukojeť Geluxe™ Comfort Grip snižuje vibrace, zatímco protismyková deska umístěná na zadní straně zavazadla významně snižuje opotřebení a zajištuje, aby zavazadlo zůstalo v původním stavu i pro Vaší další cestu.

Kolekce nabízí také chytré bezpečnostními prvky, se kterými budete na cestách bez zbytečných starostí. Bezpečností zámek s číselným kódem Travel Sentry®Approved, udržuje obsah Vašich zavazadel v bezpečí a umožňuje letištním kontrolorům zavazadlo otevřít a po inspekci znovu zajistit. Program Access ™ Lock Combination Recovery Program umožňuje spotřebitelům zaregistrovat svou kombinaci zámku na victorinox.com a v případě potřeby ji obnovit.


Klíčové prvky kolekce Werks Traveler ™ 5.0

  • 5 řešení balení zavazadel
  • Hladké balení bez hrbolků
  • Nižší váha
image2Přepážka Pack More, kompresní popruhy ve tvaru X, odnímatelný vak na obleky, expanzní zipy a připínatelný vak.

 

Přepážka Pack More zajišťuje hladké balení a třídění obsahu zavazadla, pohodlné ukládání bot, objemných předmětů, nebo špinavého oblečení, které lze pod ni jednoduše schovat.Image4 Image5Menší váha než u ostatních zavazedel ve své třídě umožňuje cestovatelům zabalit více věcí a přitom se vyhnout zbytečným poplatků na letišti.

Victorinox Travel Gear
Značka Victorinox vstoupila na mezinárodní turistický trh v roce 1999 s americkou skupinou TRG jakožto držitelem licence. V souladu se závazkem posílit a rozšířit činnost v oblasti cestovního vybavení, převzala v srpnu 2014 společnost Victorinox plnou odpovědnost za divizi cestovních produktů, a založila novou obchodní jednotku Victorinox Travel Gear AG se sídlem ve Švýcarsku. Kolekce Victorinox Travel Gear zahrnují širokou škálu zavazadel, tašek, batohů, cestovních doplňků a kožené galanterie. Každý kus je navržen tak, aby odolal náročným podmínkám spojeným s intenzivním cestováním, a vyniká použitím imnovativních technologií, funkčností a trvanlivostí.

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte:
Kateřina Mojdlová
Tel.: +420 732 404 632
Email: katerina@brandscom.cz

 

www.victorinox.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *