Výlet po Praze? Jedině metrem

Dnešní článek bude poněkud netradiční, protože módu a oblékání naťukneme jen tak zlehka a až úplně ke konci. Dnes bychom Vám totiž rádi dali typ na víkendový výlet pro celou Vaší rodinu. Léto je v plném proudu a Praha nabízí hned několik možností vyžití. Prozkoumejte památky a nebo si nakupte na Náplavce čerstvé potraviny od místních pěstitelů a chovatelů. No nezní to jako super náplň volného víkendu? My si myslíme, že ano.

 

Jak se nejlépe dopravit a následně pohybovat po Praze?

            V zásadě existují 3 základní možnosti jak se do Prahy dostat: autobusem, autem nebo vlakem. To který způsob vyberete je čistě na Vás a Vašich preferencích. My Vám rádi poradíme s tím, jak se po Praze co nejefektivněji pohybovat.

 

            Nejpohodlnější a nejrychlejší je využívat metro, které lze efektivně kombinovat s tramvajovými spoji.

 

Základní informace:

 

            Nejpopulárnějším z dopravních prostředků je metro, které je schopno přepravit až 1 700 000 cestujících. Síť metra má celkově 61 stanic a v současné době jich je 40 bezbariérově přístupných. Z celkového počtu 61 stanic jsou 3 přestupní:

 

  • • Můstek (přestupní stanice linky A a B)
  • • Florenc (přestupní stanice linky B a C)
  • • Muzeum (přestupní stanice linky A a C)

 

 

 Divnolidi v MHD

            Věříme, že tento stručný návod Vám orientaci v pražském MHD značně ulehčí. Na závěr přidáváme k pobavení neuvěřitelné módní výstřelky, v kterých někteří cestující.

 

 

            Tak co na to říkáte? Je to síla co. My jsme se teda při prohlížení fotek pěkně nasmáli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *