Videogate – revoluční Internetový videomagazín

V posledních letech se s každým dalším dnem objeví na Internetu tisíce až desetitisíce nových videí. Tento bláznivý trend nepodpořil pouze fakt, že můžeme náš každodenní svět kolem nás jednoduše zachytit na naše mobilní zařízení a dále ho sdílet po Internetu pomocí stisku jednoho tlačítka. Byl to také rozvoj nových a stále lepších videoportálů v internetovém světě. Problém, zdálo se, byl vyřešen. S přibývající oblíbeností uživatelů videa nejen vytvářet a sdílet, ale také je sledovat, narážíme na další limity – tím hlavním nyní je jaká videa sledovat, když je jich všude kolem nás až nad hlavu.

videogate-tv_2
A právě na tento model problému se zaměřili vývojáři revolučního online video-magazínu s názvem VideoGate. Uvědomili si, že tak jako ve všem jiném, s rychle přibývající
kvantitou, je stále důležitější i kvalita. Jako příklad zmiňují i náš problém s digitálními fotografiemi – každý jich máme tolik, že si je možná už nikdy všechny znovu neprohlídneme.
Řešením je prý pouze pravidelné třídění těch nejlepších kousků v tom nejsprávnějším zachycení momentu a to už v době, kdy vznikají, nejlépe tedy ještě tentýž den. A právě takto funguje projekt VideoGate.

videogate-tv_3
Denně díky budování své vlastní komunity třídí tisíce nových příspěvků na Internetu a vybírá pouze to nejzajímavější. Aspekty pro výběr se zároveň stále mění s
tím, co mají zrovna lidé v oblibě, co nejvíce vyhledávají a nejlépe hodnotí. Každý zde může denně sledovat to nejlepší ať už ze zábavy, sportu, vědy, aktuálních událostí či dalších tématických směrů.
A každý se také může stát členem této velké komunity a díky svým příspěvkům stát v popředí sledovanosti. Stačí mít pouze nápad jak lidi pobavit či kolikrát jen štěstí anebo smůlu,
na co zajímavého mnohdy až neuvěřitelného každý z nás ve svém každodenním životě právě narazí. Portál je uzpůsoben tak, aby si zde mohl každý vybrat podle chuti, co ho právě zajímá sledovat.
Projekt pochází od ryze českých vývojářů s působností po celém světě.
Navštivte nás na www.videogate.tv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *