Nadělte si pod stromeček orgasmus! Soutěž o vibrační pomůcku Partner Toy Plus

Prožijte ještě žhavější milostné radovánky se svým partnerem, díky vibrační pomůcce Partner Plus od výrobce, který na trhu prorazil s revolučním Satisfyer Pro 2.

Partner Plus je vibrátor, který spolehlivě umocní prožitek z milování u obou partnerů. Jeho vrchní část je speciálně ergonomicky tvarovaná tak, aby dokonale přilnula k ženskému klitorisu. Spodní část se zavádí vnitřně a kromě ženského G-bodu dráždí během styku po celé délce penisu i partnera. Díky univerzálnímu tvaru vám Partner Plus absolutně nebrání ve střídání vašich oblíbených poloh. Naopak – zcela určitě vás inspiruje k vyzkoušení poloh nových!

Partner Plus je vibrátor, který spolehlivě umocní prožitek z milování u obou partnerů. Jeho vrchní část je speciálně ergonomicky tvarovaná tak, aby dokonale přilnula k ženskému klitorisu. Spodní část se zavádí vnitřně a kromě ženského G-bodu dráždí během styku po celé délce penisu i partnera. Díky univerzálnímu tvaru vám Partner Plus absolutně nebrání ve střídání vašich oblíbených poloh. Naopak – zcela určitě vás inspiruje k vyzkoušení poloh nových!

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte vibrační pomůcku Partner Plus.

V čem se Partner Toy Plus liší od svého vibrujícího kolegy Partner Toy?

  1. a) je napájený ze sítě
  2. b) je dvoumotorový
  3. c) je podstatně větší

Soutěž byla ukončena, vítěz byl kontaktován emailem.

 

Nápovědu hledejte zde.

Principem soutěže je správně odpovědět na soutěžní otázku. Odpověď ve formátu “a”, “b”, nebo “c” zasílejte na e-mail soutez@svetemmody.cz – do předmětu prosím uveďte “Soutěž Intimity”.

E-maily se správnými odpověďmi je možné zasílat od 8. 12. 2016 do 20.12.2016. 22.12.2016 budou vylosováni tři výherci, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku. Výherce budeme kontaktovat emailem.

Pokud nevyhrajete, nebo nechcete nic nechávat náhodě Partner Toy Plus můžete zakoupit zde: http://www.intimity.cz/1234-partner-toy-plus/

Sponzorem soutěže je e-shop Intimity.cz

stazeny-soubor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *