Buďte originální s limitivanou edicí triček

Každý ho má v šatníku a někteří bez něj nedají ani ránu, dokonce v něm i spí. Řeč je o triku nebo též tričku. Jedná se o pohodlnou část oděvu, hodí se ke kalhotám, k džínám, šortkám, přes plavky, nebo i jako ležérně pod sako a samozřejmě i jako improvizované pyžamo. Trička se v dnešní době nosí úplně ke všemu, třeba i ke kostýmku.

Již dávno jsou pryč doby, kdy se jednalo pouze o jedno barevný symbol nevkusu. V dnešní době existuje mnoho úžasných vzorů a potisků na trička a to dokonce i v limitovaných edicí, díky kterým si zajistíte, že Vaše tričko nebude mít jen tak leckdo.

Ač se tomu nechce věřit, tričko je na trhu poměrně krátce. Vznik trička úzce souvisí s odklonem od honosných a přezdobených těžkých rób k střízlivému, svěžímu, ale hlavně praktickému oblečení, ke kterému došlo ke konci 19. století. V tu dobu začala diktovat tón oblékání Francie a do popředí se začal dostávat sportovní styl. V současné době představuje tričko určitou samozřejmost v šatníku, ale také i módní trend.

ronin-east-wind-kolekceTričkem můžete vyjádřit také svůj přístup k životu nebo sympatie k určité skupině, kapele a v poslední době i k politickým názorům. Vraťme se, ale však do samotného nitra a tím je samozřejmě materiál a odkud tričko pochází. Určitě jste se setkali s trhovci, kteří měli „super“ tričko, které v zimě hřeje, v létě chladí, ale přitom i sáček brambůrků je těžší než ono tričko a to ani nemluvím o průhlednosti trička. A s podobnými padělky anebo na první pohled nekvalitními tričky se můžeme setkat na každém rohu. Kde, tedy najít obchod, který Vás uspokojí svou nabídkou a zároveň Vám zaručí kvalitní materiál? Odpověď je prostá, pokud chcete kvalitu a k tomu dobrou cenu, tak DIFFENITY je pro Vás správná volba.

Deffenity i když se to na první pohled nezdá, je český výrobce triček s naprosto originálním designem, který se vždy vyrábí v limitované edici. Dovolím si zmínit například tričko Ronin, které mě osobně naprosto uchvátilo a k němu do páru dámské tričko Geisha

Díky limitovaným edicím je zaručen osobitý a unikátní design, takže nehrozí, že přijde někam posedět a uvidíte, jak mají všichni na sobě stejné tričko. Navíc, každé tričko má zevnitř malý štítkem s číslem, kde uvidíte, kolik triček bylo s daným designem vyrobeno a kolikátý kus máte Vy.

 
Kdo by si vak myslel, že trička jsou určena jen pro pány, tak je na omylu. Samozřejmě že jsou pánské kolekce, ale na své si přijdou i slečny.  No řekněte samy milé dámy, které z Vás by se nelíbil jedinečný design zajíčka? Tričko vypadá dobře a nepůsobí nijak kýčovitě nebo dětinsky. Ostatně dámská trička jsou, také velice povedená a ruku na srdce, díky limitovaným edicím, se Vám nestane, aby Vaše sousedka, která se snaží Vás vždy naštvat novou kabelkou, měla stejné tričko jako Vy.

Vánoce se blíží nezadržitelným tempem, tak proč nedat Vašemu blízkému vkusný dárek, který nebude patřit mezi dárky, které jsou jen do počtu. Jsou lidé, kteří neradi dostávají oblečení pod Vánoční stromeček, ale jsem si jistý, že dobře zvoleným stylovým trikem, které má svůj osobitý design a dokáže skvěle popsat osobnost člověka, rozhodně nešlápnete vedle. Buďte IN a ukažte, co se ve Vás ukrývá, zahoďte zábrany a otevřete se svěžesti a originálnímu designu, zvolte  DIFFENITY.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *