DEN SVATÉHO VALENTÝNA SE ZNAČKOU BOGNER

S blížícím se svátkem všech zamilovaných, přichází německá značka Bogner s výběrem produktů jako stvořených ke dni Svatého Valentýna. Radost tomu, koho milujete, můžete udělat díky zimním kouskům oblečení v tematické růžové barvě.

 

Květinovými nášivkami zdobená dámská bunda Anisa-D zajišťuje díky kvalitním materiálům teplo po celý mrazivý den. V kombinaci s termo tričkem Alara, jehož dekolt je posázen třpytivými krystalky Swarovski a květinovými kalhotami Franca je ideálním oblečením jako stvořeným k lyžování a dalším zimním sportům.

Dámské termo prádlo Aline - růžové -  9.500Kč Kalhoty Franca - 26.600Kč Dámská bunda Anisa-D - 60.800Kč

 

Lyžařský outfit pak zle doplnit vlněnou čepicí Leonie s bambulkou z umělé kožešiny, která díky svému estetickému provedení plní i jinou, než jen praktickou funkci. Pokud jsou cílem zasněžené vrcholky hor, je třeba dbát především na bezpečnost, kterou zajišťují sjezdové helmy dynamického vzhledu, zahrnující vnitřní systém větrání a odnímatelnou ochranu sluchu.

Dámská čepice Leonie - růžová - 5.300Kč BOGNER-HELMET-COLOR-PINK_300 BOGNER-FIRE+ICE - 92.000Kč
Do města, či na procházky bílou přírodou, jsou ideální dámské sněhule Alpe d Huez vyvedené ve futuristickém kovovém lesku, které jsou díky gumové podrážce s výstupky a vyvýšenému klínku pohodlné a chrání před uklouznutím. Stejný typ je nabízen také v extravagantnějším stylu, kdy je obuv pokryta imitací zvířecích chlupů růžové barvy.

Cervinia2B_bordeaux Alpdhuez10 C_pink 7505

 
www.bogner-fashion.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *