UOMO NAPOLETANO PODZIM/ZIMA 2015

V pražských obchodech UOMO NAPOLETANO se mohou muži obléknout od hlavy až k patě, neboť shromažďují to nejlepší od vyhlášených italských krejčovských domů. Kalhoty Pantaloni Torino a PT01 dokážou být velmi umírněné, avšak v podzimní a zimní kolekci pro tento rok je na výběr i z odvážnějších modelů. Jednobarevné hnědé až rezavé manšestrové kalhoty odpovídají stejně jako ty červené rozvášněné paletě podzimního listí. Vyniknou však i modrošedé kreace kostek a zcela originální jsou u nás rovněž kalhoty klasického střihu, většinou šedivé, avšak s nenápadným náznakem klestí, kostek, listí a koleček. I kalhoty Baronio Uomo umí zlákat svými vzory a rozmanitostí návrhů. Muži si vyberou mezi nimi jak reprezentativní klasiku a nestárnoucí kvalitní džíny, tak hravost pro volný čas.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obleky Isaia nezůstávají svou originalitou za kolekcí kalhot Pantaloni Torino a Baronio Uomo pozadu, ba naopak. Osloví už na první pohled optimistickým laděním barev. Zejména žlutá ve spojení s modrou prodlouží prosvětlenou letní atmosféru až do sychravého počasí. Nevšední je rovněž zlatavý odstín vest a bund, které je však možné pořídit i ve světlejší verzi v barvě blízké slonovinové kosti. Isaia nešetří ani vzory. Jsou odvážně velké, i když zvýrazněné subtilními linkami. Přidejme rovněž až ohnivě hřejivý károvaný vzor spojující červenou a černou barvu v kontrastu k bělavým kalhotám a fialový oblek s jemným vzorem, či prolínající se kostky zelených a hnědých linek na šedivém pozadí. Co však zaujme na první pohled, jsou originální výrazné kapesníky v klopách obleků.

3

 

Saka Errico Formicola, Altea a Boglioli i tento podzim a zimu rozsvětlí šedivé ulice svou decentní hrou. Umí ale zapůsobit i výraznými prvky. Kupříkladu milánský módní dům Boglioli nabízí saka a kabáty od lehce hnědé až po tmavě modrou, nebojí se prolínání barev a nabízí z hutnější šedivé látky nejen kabát, ale i reprezentativní bundu. Svetry Altea pak na sebe určitě svedou pozornost snad za každého počasí. Ve spojení s kreativní šálou zapůsobí kterýkoli z nich, ať už je bílobílý, žlutavý nebo modrý.

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V pražských buticích UOMO NAPOLETANO naleznou muži i bohatou paletu vzorů a barev košil a polo triček Arlecchino, Altea, Isaia, Errico Formicola ad. Vedle těch ze starších kolekcí ty podzimní už jasně předznamenávají náladu babího léta plnou hřejivých barev dozrávajících plodů přírody. Stačí obchody UOMO NAPOLETANO v Truhlářské 27, nebo Maiselově 1 v Praze navštívit mimo neděli mezi 10 a 19 hod. (v sobotu od 11 hod.) a o nápaditosti italské módy a kvalitě zpracování se můžete přesvědčit sami.

Zdroj: www.uomonapoletano.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *