Tvář Scarlett TEPfaktor 2017

Soutěž krásy Tvář Scarlett TEPfaktor 2017 slaví letos třetí ročník. Opět vyzvala dívky a ženy, aby se zúčastnily této soutěže, ve které není předepsána výška, váha, věk, míry či snad stav nebo národnost soutěžící. Tvář Scarlett hledá každoročně ženu, která má touhu se rozvíjet a v životě uspět, ať už jako profesionálka v kariéře či v osobním životě. Samozřejmostí je, že soutěž se zaměřuje na zdravý životní styl, ať už se jedná o dostatek pohybu či správné stravování nebo péče o svoji vizáž. Jediné omezení pro přihlášené dámy je spodní věková hranice, která je stanovena na 12 let. V letošním ročníku se totiž nově objeví děvčata ve věku 12 až 18 let, které soutěží v rámci finálového večera také o titul Scarlett Junior 2017. Vítězky soutěže Tvář Scarlett TEPfaktor 2017 budou reprezentovat po dobu jednoho roku tuto soutěž a celou společnost Scarlett, která organizuje nejen tuto soutěž, ale také provozuje modelingovou agenturu Scarlett Models a podnikatelský Klub Scarlett.
Z přihlášených soutěžících vybrala odborná porota na castingu, který se konal v září  2016 třináct finalistek, které se nyní připravují na vrchol soutěže. Přípravy probíhají formou workshopů, módních přehlídek a soustředění. Tato školení absolvují finalistky v Domě techniky Pardubice. Soustředění pak proběhlo v krásném a zajímavém areálu TEPfaktor, který je zlatým partnerem letošního ročníku soutěže. Další soustředění proběhnou ve Wellness Hotelu Kolštejn a v Hotelu Nesuchyně. O tom, kdo získá titul Tvář Scarlett TEPfaktor 2017 rozhodne porota a to při finálovém galavečeru dne 22.4.2017 v pardubickém Domě techniky. Součástí gala večera budou módní přehlídky, pěvecká a jiná umělecká vystoupení známých i méně známých umělců.

Finálový večer bude nejen prezentovat krásu, nadání a pohotovost všech finalistek, ale také významné hosty, kterými jsou herečka a zpěvačka Anna Polcarová, finalistka Československé Superstar 2009 Leona Šenková, fantastická zpěvačka Jana Kociánová a v neposlední řadě úžasný Magic Alex. Závěrečná párty určená finalistkám, porotě, partnerům soutěže a VIP hostům se uskuteční právě v Domě techniky a o občerstvení se postará restaurace Srdeční záležitost.

Generálním partnerem této soutěže se pro letošní ročník stala společnost Servis D11.

Generálními mediálními partnery se pak stal Časopis Barbar a Shake One rádio. Tyto společnosti se po celý ročník starají o propagaci soutěže.

 

Hlavními partnery soutěže jsou pro letošní ročník Valdivia Toure, Hotel Lions, Wellness Hotel Kolštejn, SS Prestige, Ludmila Novotná a kosmetická značka Avéne.

 

Mezi další společnosti, které podpořily soutěž, patří Daniek, Krtečkovy šablony, Grévin, Barbora Jechová, Voga, Butique Paradise, Laser Game Pardubice, Originály Anibe, Koření od Antonína, ABC Dieta, Ateliér D13, Best Drive, České modelky s.r.o., Plus Size Modelky a další.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *