Soutěž o vstupenky na finálový večer Souboj nevěst

Po setkání s panem božským začíná každá nevěsta snít svoji svatební pohádku. Den plný úsměvů a radosti, v dálce už slyší znít svatební zvony a vidí se, jak stojí se svým vyvoleným společně před oltářem. Vše má naplánováno do posledního detailu, ale většina narazí na problém, a to jsou výdaje, které si spousta nastávajících novomanželek nemůže dovolit. Nejen pro ně je tady již šestý ročník soutěže Souboj nevěst, tentokrát s podtitulem Pohádka tisíce a jedné noci,” vítězka bere vše! Přijďte se podívat na soutěžní klání, které bude mít bohatý doprovodný program.

 

Výherce vyhrává 1+1 volnou vstupenku na finálový večer.  

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte 2 volné vstupenky na finálový večer.

Soutěžní otázka: Které dvě známe tváře, se staly pro letošní rok patronkami?

  • A) Monika Marešová s Monikou Leovou
  • B) Eliška Bučková s Terezou Mátlovou
  • C) Tereza Fajksová s Anetou Vignerovou

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA, VÍTĚZ BYL KONTAKTOVÁN EMAILEM.

Nápovědu hledejte zde.

Principem soutěže je správně odpovědět na soutěžní otázku. Odpověď ve formátu “a”, “b”, nebo “c” zasílejte na e-mail redakce@svetemmody.cz – do předmětu prosím uveďte “Soutěž Souboj nevěst”.

E-maily se správnými odpověďmi je možné zasílat od 14.3.2017 do 5.4.2017.

6.4.2017 budou, z těch, kteří odpověděli správně na soutěžní otázku, výherci. Jména výherců budou připsány na guest list, pár dní před finálním večerem jim bude zaslána pozvánka na email.

Pokud nevyhrajete, nebo nechcete nic nechávat náhodě můžete si zvýhodněné vstupné 1+1  objednat na adrese redakce@tvoje-svatba.cz za cenu 250,- Kč.

Odkaz na stránky Souboj nevěst: http://souboj-nevest.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *